Yengeç - Terazi Burcu Uyumu

Yengeç ve Terazi arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Yengeç - Terazi burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Yengeç - Terazi Burcu UyumuYengeç Burcunun Terazi Burcu ile olan uyumu


Yengeç burcu ile Terazi burcu arasındaki ilişki uyumlu değildir.

Yengeç ve terazi burcunun ilişkisi genellikle çok uyumlu olmaz. Terazinin cazibesi Yengeci oldukça fazla etkileyecektir. Yengeç ve terazi yapı bakımından benzer özelliklere sahiptir iki tarafta hassas, duygusal ve romantik yapıdadır. Terazi burcundaki insalar bazen dikkat çekecek davranışlarıyla karşı tarafı şüpheciliğe iter ve aralarında iletişim kopukluğu yaşanır. Terazi ne kadar duygusal olursa olsun, Yengeç burcu insanı o kadar derin duygulara sahip olamaz. Ailesine oldukça fazla bağlıdır bir Yengeç. İçe kapanık bir haldedir. Terazi burcundaki bir kişi ise dışa dönüktür. Terazi geleceğini çok düşünmez ya da onun düşündüğü kadarı size yetmez. Seyahat etmeyi çok sever ve sizinde bunu sevmenizi ister bu durumda sizde itiraz etmemeye çalışmalısınız. Kolay yürüyecek bir ilişki olmayacaktır.

Yengeç burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Yengeç Burç Uyumu

Yengeç burcunuzun taşını öğrenin: Yengeç Burç Taşları

Açıklamalar: Yengeç - Terazi Burç uyumu, Yengeç Burucu Terazi burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Yengeç Terazi İlişkisi açıklanmaktadır.

 Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar