Yay - Oğlak Burcu Uyumu

Yay ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Yay - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Yay - Oğlak Burcu Uyumu


Yay Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu


Yay burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki olumsuzdur.

Yay ve Oğlak’ın arasında çok uyumlu bir ilişki olamaz. Çünkü Yay; özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz, yaramaz küçük çocuk kişiliğindedir daima. Yay burcu insaları savurgandır çünkü; çok iyimserdir yani ileriye dönük para birikimi onun için gereksizdir çünkü o hayatının hep güzel olacağını düşünür. Oğlak ise zor ve iddialı bir kişiliktir, onun çizgileri vardır ve taviz verme ihtimali yok gibidir. Çalışmayı çok seven, azimli ve zeki bir kişilik yapısına sahiptir. Aklına koyduğu bir iş varsa tamamlamadan içi rahat etmez. Çok hareketlidir ve sevdiği kişiye ölene dek bağlı kalır. Yay’ın aşırı tutumsuz hareketleri bazen Oğlak’ı çıldırtabilir. Bu gibi durumlarda birbirlerine karşı anlayışlı olmaları çok önemlidir, eğer bu başarılırsa bir sıkıntı kalmayacaktır. Oğlak tutumlu ve ailesine çok düşkün bir yapıdadır. Yay burcunun da çok savurgan ve vurdumduymaz bir yapısı olduğundan Oğlak onu dengelemek için yaratılmış gibidir. Birbirlerini anlamaya başladıkları taktirde güzel bir ilişki sürdürülecektir.

Yay burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Yay Burç Uyumu

Yay burcunuzun taşını öğrenin: Yay Burç Taşları

Açıklamalar: Yay - Oğlak Burç uyumu, Yay Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Yay Oğlak İlişkisi öğrenebilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar