Vodafone SüperNet Bayiliği


Vodafone Supernet Bayiliği

TümHizmetler ailesine katılmak için bayilik başvurusu yaparak Vodafone Süpernet adsl, vdsl ve yalın internet internet hizmetlerini müşterilerinize hemen satmaya başlayın. Hemen Kazanın!
Vodafone SüperNet Bayilik Nasıl Alınır ?

TümHizmetler bayisi olarak Vodafone SüperNet satışı yapabilirsiniz. Vodafone SüperNet internet kampanyalarının ve paketlerinin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.


Vodafone SüperNet Bayilik Fiyatı

Ücretsiz olarak aktifleştirdiğimiz bayilik sisteminize giriş yapılabilir, Vodafone Süpernet paketlerinin satışını sistemimizden yapabilirsiniz.


Vodafone SüperNet Bayilik İşleyişi, Nasıl Satış Yaparım ?


Bayilik Sistemi İşleyişi

TümHizmetler bayilik başvurunuzu yapın, sizi arayalım! İncelemeler sonucunda bayilik sisteminizi aktifleştirelim.

Bayilik sisteminizden müşterinizin sadece istenilen iletişim bilgilerinin girişini yapın.

Vodafone SüperNet müşteri hizmetleri girişini yaptığınız işlerle en kısa sürede iletişime geçer ve satışı tamamlar.

Vodafone SüperNet kurulum ekibi müşterinizin Vodafone SüperNet kurulumunu yapar. Evrak, sözleşme gibi işlemlerin hepsini sonlandırır.

Bayilerimiz sadece potansiyel Vodafone SüperNet müşterisinin bilgilerinin girişini yapar. Geri kalan bütün işlemler bizim tarafımızdan sonlandırılır. Sizlerde giriş yaptığınız işler üzerinden hak ediş kazanırsınız.

Bayilik sistemimizi sizler için en iyi şekilde kurguladık. Sizler sadece müşterinizin girişini yapın, gerisini bize bırakın. Satışlarınızı anlık olarak takip edin ve kazanç fırsatlarını yakalayın!
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar