Vodafone Iphone Kampanyası

Vodafone iPhone kampanyası detayları aşağıda açıklanmaktadır. Fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

iPhone 4 Kontratlı Paketler
Avantajlı Paket (1) 4x4 Paket (2) 4x4 Full Paket (3)
Aylık Ödeme 99 TL 149 TL 199 TL
Paket Avantajları - Her yöne 250 dk
- Her yöne 150 SMS/MMS
- Sınırsız internet
- Red ayrıcalıklı servisler
- Yurtdışı aramada da geçerli her yöne 750 dk
- Her yöne 500 SMS/MMS
- Sınırsız internet
- Yurtdışında 30 MB internet
- Red ayrıcalıklı servisler
- Vodafone içi 5000 dk
- Yurtdışı aramada da geçerli her yöne 1500 dk
- Her yöne 3000 SMS/MMS
- Sınırsız internet
- Yurtdışında 30 MB internet
- Red ayrıcalıklı servisler


Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için: www.vodafone.com.tr


iPhone 4 Özellikleri


Görüntülü Konuşma
iPhone 4 ile videolu görüşme gerçeklik
kazanıyor. Artık arkadaşlarınızla konuşurken aynı anda onları görebileceksiniz. Hazır olun, Wi-Fi üzerinden iPhone 4'ten iPhone 4'e görüntülü görüşme deneyimi sizi bekliyor.

5 Megapikselli Kamera
iPhone 4 mobil fotoğrafçılığa bambaşka bir boyut getiriyor. 5 megapikselli kamera size 5x dijital yakınlaştırma, entegre LED flaş ve düşük ışıkta bile gelişmiş performans sunuyor.


Yüksek Çözünürlüklü Ekran
Yeni iPhone 4 ile bugüne kadarki en keskin, en canlı ve en yüksek çözünürlüklü telefon ekranına sahip olacaksınız. Bir önceki iPhone'a kıyasla dört kat daha fazla piksel sayısıyla görüntüler ve metinler şimdi inanılmayacak derecede net.


Apple A4 İşlemci
A4 işlemci, Apple mühendislerinin tasarladığı, inanılmaz derecede güçlü ve bir o kadar da enerji tasarrufu sağlayan bir mobil işlemci.


Çoklu İşlem
Yeni iPhone'unuzla aynı anda birden çok uygulamayı çalıştırıp birbirleri arasında anında geçiş yapabilirsiniz. Hem de performans veya pil ömründen ödün vermeden.*

Klasörler
Şimdi en sık kullandığınız uygulamalarınızı kolayca erişebileceğiniz klasörler halinde toplayabilir ve giriş ekranlarınızı en kolay yoldan düzenleyebilirsiniz.


HD Video Kaydı
Artık cebinizde mükemmel bir HD video kamerası taşıyacaksınız. iPhone 4 ile videolarınızı HD kalitesinde kaydedebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

App Store
App Store'da 200.000'den fazla uygulama sizi bekliyor. Her yeni uygulama ile iPhone 4'ünüz çok daha farklılaşarak sizi şaşırtacak!

Konular: Vodafone iphone4 kampanyası, Vodafone iphone kampanyası, Vodafone cihaz kampanyaları açıklanmaktadır.


Kategori: Kampanyalar / Vodafone Kampanyaları

Açıklamalar: Vodafone Iphone 4 Kampanyası, Vodafone Iphone Kampanyası, Vodafone Iphone4 Cep Telekfonu Kampanyası, Vodafone Cep Telefonu Kampanyası, Vodafone Fatura Sorgulama,Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar