Türksat beIN Sports Paketi

Süper Lig’in heyecan dolu tüm maçları bu pakette! Türksat KabloTV üyelerine özel bu paketle Süper Lig’in tüm maçları, Spor Toto 1. Lig, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 yayınlarını 12 ay taahhütle ayda sadece 99 TL!

Hemen Başvur 0212 942 25 54

Kampanya Şartları:

*Tarifenin normal aylık fiyatı 235 TL’dir. 12 ay kullanım sözünüze aylık 99 TL ödeme yaparsınız.
*beIN SPORTS kanallarında yayınlanacak UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve yayınlanması durumunda Formula 1 ve NBA spor içerikleri KabloTV platformunda yayın hakları olmaması sebebiyle görüntülenmeyecektir.
*beIN Sports kanalları web ve mobil uygulamalar üzerinden yayınlanmamaktadır.
*beIN Sports paketinin ticari amaçla kullanımı yasaktır.
* Kampanyadan Türksat Kablo altyapısı olan iller yararlanablir. İller; İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Denizli, Zonguldak, Bolu, Eskişehir, Ankara, Konya, Karaman, Antalya, Mersin, Adana, Kayseri, Samsun, Erzincan, Erzurum ve Gaziantep'tir.


Kategori: Kampanyalar / Türksat Kampanyaları / beIN Sports PaketiDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar