Turkcell Superonline Bayiliği


Superonline Bayiliği

TümHizmetler ailesine katılmak için sizde bayilik başvurusu yaparak Turkcell Superonline adsl ve fiber, bireysel ve kurumsal internet hizmetlerini satmaya başlayın. Hemen Kazanın!
Turkcell Superonline Bayilik Nasıl Alınır ?

TümHizmetler bayisi olarak Turkcell Superonline satışı yapabilirsiniz. Turkcell Superonline ADSL ve Fiber internet kampanyalarının satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.


Turkcell Superonline Bayilik Fiyatı

Ücretsiz olarak aktifleştirdiğimiz bayilik sisteminize giriş yapılabilir, Superonline paketlerinin satışını sistemimizden yapabilirsiniz.


Turkcell Superonline Bayilik İşleyişi, Nasıl Satış Yaparım ?


Bayilik Sistemi İşleyişi

TümHizmetler bayilik başvurunuzu yapın, sizi arayalım! İncelemeler sonucunda bayilik sisteminizi aktifleştirelim.

Bayilik sisteminizden müşterinizin sadece istenilen iletişim bilgilerinin girişini yapın.

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri girişini yaptığınız işlerle en kısa sürede iletişime geçer ve satışı tamamlar.

Turkcell Superonline kurulum ekibi müşterinizin Turkcell Superonline kurulumunu yapar. Evrak, sözleşme gibi işlemlerin hepsini sonlandırır.

Bayilerimiz sadece potansiyel Turkcell Superonline müşterisinin bilgilerinin girişini yapar. Geri kalan bütün işlemler bizim tarafımızdan sonlandırılır. Sizlerde giriş yaptığınız işler üzerinden hak ediş kazanırsınız.

Bayilik sistemimizi sizler için en iyi şekilde kurguladık. Sizler sadece müşterinizin girişini yapın, gerisini bize bırakın. Satışlarınızı anlık olarak takip edin ve kazanç fırsatlarını yakalayın!
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar