TümHizmetler’le Para Kazanmanın İpuçları

Para kazanma fırsatları ayağınıza kadar geldiğinde o anları kaçırmanızı istemiyoruz. Bu yüzden aşağıdaki ipuçlarını güzel incelemenizi tavsiye ediyoruz. Doğru zamanda doğru yerde hemen portalımıza giriş yapıp paramızı kazanıyoruz!

Buradaki ipuçları size yol gösterecektir. İnanıyoruz ki çok farklı yerlerden satış çıkaracak üyelerimizde olacaktır.

İşte Para Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları


1) Tamir Ettir Kazan

Yetkili Teknik Servis Hizmeti Ayağınıza Gelsin!
Arızalı Telefon ve Tabletleri yetkili servise yönlendir, kazanç sağla! İş ortağımız cepfix ile garanti dahilindeki tüm cihazları orijinal yetkili teknik servisinde kamera kaydı ile onarıyoruz. Tek yapmanız gereken hesabınızdan kayıt oluşturmanız.


2) Sinema Bileti

Sinemaya Gitmek İsteyen?
Sinema biletlerini hesabından al, kazanç sağla! Vizyondaki filmlerin biletlerinin satışını yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Filmi seçin, salon ve seans detaylarını görüntüleyin. Koltuk seçimini yapın ve biletler hazır!


3) İnternet Abonelikleri

İnternet Lazım Ne Alalım?
Yaşamımızın temel ihtiyaçlarından biri olan internet olmazsa olmazlardan! Hemen hemen her hanenin bu hizmete ihtiyacı elbet oluyor. Arkadaşınız yeni eve mi çıktı, farklı bir markaya geçiş mi sağlayacaksınız? Hemen müşteri girişini yapın ve kazanç sağlayın!


4) Otobüs Bileti

Bilet Mi Almak İstiyorsunuz?
Bir günde binlerce insan otobüsle seyahat ediyor! Bu kişiler arasında sende varsın, memleketine dönen arkadaşında var, komşunda seyahat edecek olabilir. Kısacası çevrende kim seyahat etmek istiyorsa hemen Müşteri Ekle’den otobüs biletini online alabilir ve kazanç sağlayabilirsin.


5) TV Platform Abonelikleri

TV Aboneliği Lazım!
Birçok ev, ailecek izleyebileceği kaliteli program ve içeriklerin olduğu uydu platformlarını tercih ediyor. Çevrenizde TV Platform Aboneliği isteyenler varsa portalınızdan hemen girişini sağlayabilirsiniz. Müşteri ekledikten sonra geri kalan tüm süreci biz tamamlıyoruz, sizler kazanç sağlıyorsunuz!


6) İnternet TV

İnternet Üzerinden Film, Dizi ve Süper Lig!
Digiturk Play ve Filmbox promosyon kod satışı yapın, kazanç sağlayın! Digiturk Play ile Süper Lig’in heyecanlı maçlarını, Filmbox ile HD kalitede sınırsız film, dizi ve video keyfini cepten, webten, tabletten izlettirin. Üstelik bu platformlarda reklam ve taahhüt yok!


7) GSM Yeni Abonelik ve Hat Taşıma İşlemleri

Yeni bir mobil hatta ihtiyaç mı var?
Yoksa farklı bir operatöre geçiş yapmak isteyen biri mi? Çevrende faturalı hat tarifelerine geçiş yapmak isteyen herkesin girişini yapabilir ve kazanç sağlayabilirsin.


8) Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Evlere/İşyerlerine Alarm&Güvenlik Sistemleri
Hepimiz her an güvende hissetmek istemez miyiz? İşyerine veya evine alarm&güvenlik sistemleri kurdurmak isteyen biri mi var? Hemen girişini yapın, teklif sunulsun, keşif yapılsın ve yüksek kazanç sağlayın!


9) Fatura Tahsilatı

Fiziki Fatura Tahsilat Merkezi Olun
Fatura ödeme temsilcilik yetkisi alarak Telefon, İnternet, Televizyon, Elektrik, Doğalgaz, Su faturalarının ödemelerini alabilirsiniz. Kurumsal üyelerimizin yararlanabileceği bu kazanç fırsatı için TümHizmetler hesabınızdan başvuru yaparak ödediğiniz her faturadan kazanç sağlayabilirsiniz.


BONUS

TümHizmetler üyeliğin sayesinde hem satış becerilerini, iletişim yeteneklerini geliştirirken hem de para kazanabilirsin.
Oldukça pratik ve teknolojik bu arayüzle satış yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sende hemen Müşteri Ekle’ye gir, ilk kazancını sağla!

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar