TümHizmetler’le Para Kazanmanın İpuçları

Para kazanma fırsatları ayağınıza kadar geldiğinde o anları kaçırmanızı istemiyoruz. Bu yüzden aşağıdaki ipuçlarını güzel incelemenizi tavsiye ediyoruz. Doğru zamanda doğru yerde hemen portalımıza giriş yapıp paramızı kazanıyoruz!

Buradaki ipuçları size yol gösterecektir. İnanıyoruz ki çok farklı yerlerden satış çıkaracak üyelerimizde olacaktır.

İşte Para Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları


1) Sigorta Teklifleriyle Kazan

Sigorta Yaptırmak İsteyen Mi Var?
En uygun teklifleri almalarında yardımcı ol kazanç sağla! TümHizmetler’e özel Türkiye’de tek online teklif alma ekranınız sayesinde En Uygun Trafik, Kasko, DASK, Seyahat Sağlık Sigorta Tekliflerini karşılaştırmalı olarak görüntüleyebilirsiniz.


2) Fatura Ödemeleri

Tüm Faturaları Kolayca Ödeyin
Telefon, İnternet, Televizyon, Elektrik, Doğalgaz, Su faturalarını anında sorgulayabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman TümHizmetler hesabınıza giriş yapın, ödediğiniz her faturadan kazanç sağlayın!


3) İnternet Abonelikleri

Eve/İşyerine İnternet Lazım Ne Alalım?
Yaşamımızın temel ihtiyaçlarından biri haline gelen internet, olmazsa olmazlardan! Hemen hemen her hanenin bu hizmete ihtiyacı elbet oluyor. Arkadaşınız yeni eve mi çıktı, farklı bir markaya geçiş mi sağlayacaksınız? Hemen müşteri girişini yapın ve kazanç sağlayın!


4) Bilet

Bilet Mi Almak İstiyorsunuz?
Bir günde binlerce insan otobüsle seyahat ediyor! Bu kişiler arasında sende varsın, memleketine dönen arkadaşında var, komşunda seyahat edecek olabilir. Kısacası çevrende kim seyahat etmek istiyorsa hemen Müşteri Ekle’den otobüs biletini online alabilir ve kazanç sağlayabilirsin.


5) TV Platform Abonelikleri

TV Aboneliği Lazım!
Birçok ev, ailecek izleyebileceği kaliteli program ve içeriklerin olduğu uydu platformlarını tercih ediyor. Çevrenizde TV Platform Aboneliği isteyenler varsa portalınızdan hemen girişini sağlayabilirsiniz. Müşteri ekledikten sonra geri kalan tüm süreci biz tamamlıyoruz, sizler kazanç sağlıyorsunuz!


6) GSM Yeni Abonelik ve Hat Taşıma İşlemleri

İnterneti/Konuşması Bol Hangi Tarifeler Var?
Yeni bir mobil hatta ihtiyaç mı var? Yoksa farklı bir operatöre geçiş yapmak isteyen biri mi? Çevrende faturalı hat tarifelerine geçiş yapmak isteyen herkesin girişini yapabilirsin.


7) Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Evlere/İşyerlerine Alarm&Güvenlik Sistemleri
Hepimiz her an güvende hissetmek istemez miyiz? İşyerine veya evine alarm&güvenlik sistemleri kurdurmak isteyen biri mi var? Hemen girişini yapın, teklif sunulsun, keşif yapılsın ve yüksek kazanç sağlayın!


8) İndirimli Elektrik

Elektrik faturanız aylık 72 TL ve üzeri geliyorsa sizde bir serbest tüketicisiniz. Sayacınızda, elektrik tesisatınızda, aldığınız hizmette hiçbir değişiklik olmadan Elektrik Faturanızı başka bir firmaya taşıyabilirsiniz. Hem indirimli elektrikten yararlanın hem de abonelik geçişinden kazanç sağlayın!


BONUS

TümHizmetler üyeliğin sayesinde hem satış becerilerini, iletişim yeteneklerini geliştirirken hem de para kazanabilirsin.
Oldukça pratik ve teknolojik bu arayüzle satış yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sende hemen Müşteri Ekle’ye gir, ilk kazancını sağla!

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar