Tooway Bayiliği


Tooway Bayiliği

TümHizmetler ailesine katılmak için bayilik başvurusu yaparak bayimiz olun, Tooway uydudan internet hizmetini satmaya başlayın. Hemen Kazanın!
Tooway Bayilik Nasıl Alınır ?

TümHizmetler bayisi olarak Tooway satışı yapabilirsiniz. Müşterilerinize internet alt yapısının ulaşmadığı noktalarda uydudan alınan internetle Tooway kampanya ve paketlerinin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.


Tooway Bayilik Fiyatı

Ücretsiz olarak aktifleştirdiğimiz bayilik sisteminize giriş yapılabilir, Tooway paketlerinin satışını sistemimizden yapabilirsiniz.


Tooway Bayilik İşleyişi, Nasıl Satış Yaparım ?


Bayilik Sistemi İşleyişi

TümHizmetler bayilik başvurunuzu yapın, sizi arayalım! İncelemeler sonucunda bayilik sisteminizi aktifleştirelim.

Bayilik sisteminizden müşterinizin sadece istenilen iletişim bilgilerinin girişini yapın.

Tooway müşteri hizmetleri girişini yaptığınız işlerle en kısa sürede iletişime geçer ve satışı tamamlar.

Tooway kurulum ekibi müşterinizin Tooway kurulumunu yapar. Evrak, sözleşme gibi işlemlerin hepsini sonlandırır.

Bayilerimiz sadece potansiyel Tooway müşterisinin bilgilerinin girişini yapar. Geri kalan bütün işlemler bizim tarafımızdan sonlandırılır. Sizlerde giriş yaptığınız işler üzerinden hak ediş kazanırsınız.

Bayilik sistemimizi sizler için en iyi şekilde kurguladık. Sizler sadece müşterinizin girişini yapın, gerisini bize bırakın. Satışlarınızı anlık olarak takip edin ve kazanç fırsatlarını yakalayın!
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar