THY Uçak Bileti Seferleri

 

THY uçak bileti sorgulama ve bilet satın almak için aşağıdaki bağlantıdan yardım alabilirsiniz. THY uçak bileti satın alabilirsiniz.

 

THY Uçak Bileti Sefer Saatleri sorgulaması için buraya tıklayınız.

 

Yukarıdaki bağlantıdan THY online uçak bileti sorgulayabilir, rezarvasyon yapabilir ve bilet satın alabilirsiniz. Sefer saaatleri bilgisine ulaşabilir ve kampanyalardan yararlanarak indirimli uçak bileti satın alabilirsiniz.

Miles&Smiles Kullanma

Miles&Smiles kartınız ile online mil kullanarak uçak bileti alabilirsiniz.

Mil Kazanma

Uçarken

Miles&Smiles ile ortağımız tüm havayollarından mil kazanabilirsiniz...

Seyahat Ederken

Dünyanın önde gelen program ortağı otellerinde konaklayan Miles&Smiles üyeleri konaklama başına bonus mil kazanıyorlar.

Ödüllü Bilet

Ödül bilet türleri:

Limitli yer kapasiteli ödül biletler: Limitli yer kapasiteli ödül bilet için uçaklarımızda belirli sayıda koltuk ayrılmakta olup, ilgili kontenjanda yer olması halinde rezervasyon yaptırılabilir. Limitli yer kapasiteli ödül biletler için rezervasyon sınıfı Economy Class için X, Comfort Class için Z, Business Class için ise I’ dır. Limitli yer kapasiteli ödül biletlerin mil değerleri, yer garantili ödül bilet mil değerlerine göre daha düşüktür.

Yer garantili Ödül Biletler: Yer garantili ödül biletlerde herhangi bir kontenjan kısıtlaması olmayıp tıpkı ücretli biletle seyahat eden yolcularımız gibi uçakta yer olduğu sürece yer garantili ödül bilet düzenlenebilir.
Miles&Smiles programında düzenlenen yer garantili ödül biletlerinde seyahat tarihlerinin yüksek sezon ya da düşük sezonda gerçekleşmesi durumunda farklı mil değerleri kullanımı söz konusudur.
Yer garantili ödül biletler için rezervasyon sınıfı Economy Class için X, Comfort Class için Z, Business Class için ise I'dir.

Uçuş Öncesi Bilgiler

Check-in

Yolcular uçağa binmeden önce check-in işlemlerini yaparak uçuş kartlarını almalıdırlar. Check-in işlemleri havalimanındaki kontuar ya da kiosklarda yapılabileceği gibi Online olarak da yapılabilmektedir.

Bagaj

Bagaj, seyahat edecek yolcuya ait giysi ve özel eşyalar anlamına gelir.

Kayıtlı ve kayıtsız (kabin bagajı) olmak üzere iki tür bagaj vardır.

Bagajınız, gideceğiniz ülkenin gümrük kuralları uyarınca son noktaya kadar taşınır. Bagajınızı son varış noktasında alıp alamayacağınızı öğrenmek için lütfen check-in görevlisine danışınız.

Bagajınızda taşınması yasak olan tehlikeli maddelerin olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Lütfen güvenliğiniz için bagajlarınızı kendiniz hazırlayınız ya da hazırlanmasına nezaret ediniz. Bagajlarınızı hazırlarken kapalı kutu, paket ve tüm ambalajları kontrol etmeye özen gösteriniz. Lütfen başkasına götürülmek üzere size verilen hiçbir eşyayı kesinlikle kabul etmeyiniz.

Kayıtlı veya kayıtsız bagajda kabul edilmeyen maddeler ülkelere göre değişiklik gösterebilir. Lütfen uçak biletinizi alırken varış ve kalkış ülkelerindeki uygulamalarla ilgili bilgi talep ediniz.

Mücevher, para, cep telefonu, bilgisayar, doküman vb. değerli eşyalarınızı kabin bagajlarınızda taşıyabilirsiniz.


Kategori: Sorgulamalar / Uçak Sefer Sorgulama

Açıklamalar: THY Uçak Bileti,

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar