Terazi - Yay Burcu Uyumu

Terazi burcu ile Yay burcu arasındaki ilişki, özellikler ve aşk uyumu aşağıda yer alan Terazi-Yay burç uyumu açıklamasında yer almaktadır. Bu iki burç arasındaki ilişkinin olumu ve olumsuz yanlarının ne olacağını öğrenebilirsiniz.

Terazi - Yay Burcu Uyumu



Terazi Burcunun Yay Burcu ile olan uyumu


Terazi burcu ile Yay burcu arasındaki ilişki uyumludur.

Terazi insanı zarif, duygusal ve romantik bir yapıdadır. Kiminle nasıl konuşacağını da çok iyi bilir, yapısı gereği çoğu konularda kararsız kalabilir. Terazi burcu sadık ve uyumlu bir kişiliktedir, yay ise bunu tamamlayacak nitelikte güvenilir, zeki ve dışa dönük bir yapı sergiler. Yay burcu söyleyeceği şeyleri net olarak söyler ve bu dobralığı sizi rahatsız edecek boyutta olabilir. Terazi evlilikten yana bir burçtur. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olan Yay bekarlığı sever. Siz evliliğe hazırken sevgilinizin bu konuda şüpheleri olacaktır ve bu sizi inanılmaz derecede sıkıntıya sokacaktır kendi içinizde bir karmaşa yaşamanıza neden olabilecektir. Yay burcunuzu etkilemek istiyorsanız ona aşkınızın büyüklüğünü gösterin.

Terazi burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Terazi Burç Uyumu

Terazi burcunuzun taşını öğrenin: Terazi Burç Taşları

Açıklamalar: Terazi - Yay Burç uyumu, Terazi Burucu Yay burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Terazi Yay İlişkisi anlatılmaktadır.






Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar