Terazi - Oğlak Burcu Uyumu

Terazi ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Terazi - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Terazi - Oğlak Burcu Uyumu


Terazi Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu


Terazi burcu ile Oğlak burcu olanlar arasındaki ilişki uyumsuzdur.

Terazi insanı; zarif, seven ve duygusal bir özellik sergilemektedir. Bu burç karşısındakine nasıl hitap edeceğini, nerede, nasıl davranacağını çok iyi bilir. Bazı konularda çok kararsızdır ama Terazi burcu sadık bir partner olacaktır. Oğlak burcu; üst düzey duygusal, düşüncesi ile herkesi kendine hayran baırakan, sabırlı bir kişiliğe sahiptir. Fedakarlık yapıyor ise fazlasıyla değer veriyor demektir ve eğer bir Oğlak seviyor ise sonuna kadar sahiplenir, koruyucu ve kollayıcıdır. Yapısı gereği kıskançtır, kendisi tam bir güven adamıdır. Terazi ve Oğlak için çok olumlu şeyler söylenemez. Oğlak duygularını çok belli edemez eğer duygularını gösterirse karşısındakinin onu zayıf göreceğini düşünür. Oğlak dışa dönük, hareketli ve değişken yapısıyla Terazi’yi anlamakta genellikle zorlanır. Çünkü hayata bakış açıları birbirinden çok farklıdır. İlişkilerinizde yaşanan sorunların nedeni Oğlak burcunun çok çalışmasından olacaktır. Normalde geç saatlere kadar çalışan Oğlak eve geldiğinde de yorgun olup sizinle çok zaman geçiremeyecektir. Aranız bazen iyi olacak ama çoğu zaman birbirinize soğuk davranacaksınız. Her şey sizin elinizde eğer isterseniz Oğlağa güvendiğiniz ve güven verdiğiniz taktirde güzel bir ilişki sürdürebileceksiniz.

Terazi burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Terazi Burç Uyumu

Terazi burcunuzun taşını öğrenin: Terazi Burç Taşları

Açıklamalar: Terazi - Oğlak Burç uyumu, Terazi Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Terazi Oğlak İlişkisi açıklanmaktadır.

 Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar