Terazi - Kova Burcu Uyumu

Terazi ve Kova arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Terazi - Kova burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Terazi - Kova Burcu Uyumu


Terazi Burcunun Kova Burcu ile olan uyumu


Terazi Burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki uyumsuzdur.

Bu iki burçta aynı tarafta hava grubundan olduğu için genel anlamda aynı özelliğe sahiptirler. Değişken ve uçarı bir yapıya sahip olan bu iki kişi duygusal yöndeki her yeniliğe kolayca uyum sağlarlar. Özgürlüğüne çok düşkünlerdir ve kısıtlanmaktan nefret eden bir yapı özelliği taşımaktadırlar. İki tarafta aynı yapıdan olduğu için birbirinin özgürlüklerine sahip olacaklardır. Terazi burcu ve Kova burcu arasında uyumlu bir ilişkinin yaşanması mümkündür. Terazinin sevecenliği, tatlı dili ve romantik bir yapısı vardır. Dost canlısıdır ve her ortama rahatlıkla kaynayabilir. Genel olarak etrafı tarafından sevilen bir kişidir. İki tarafta istek ve duygularını birbirine rahatça ifade edebilir. Siz ona aşık olmadan önce tanımak için arkadaş olmak isteyebilirsiniz ve Kova’da bunu sorun etmeyip, kabul edecektir. Karşılıklı birbirinizi anladığınız noktada bu ilişki inanılmaz güzel yerlere gelecektir.

Terazi burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Terazi Burç Uyumu

Terazi burcunuzun taşını öğrenin: Terazi Burç Taşları

Açıklamalar: Terazi - Kova Burç uyumu, Terazi Burucu Kova burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Terazi Kova İlişkisi açıklanmaktadır.

 Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar