Terazi - Balık Burcu Uyumu

Terazi ve Balık arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Terazi - Balık burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Terazi - Balık Burcu Uyumu


Terazi Burcunun Balık Burcu ile olan uyumu


Terazi ile Balık burcu arasındaki ilişki uyumsuzdur.

Terazi burcundaki insanların özelliklerinde başta gellen zarifliği, sevecenliği ve duygusal kişiliğidir. Karşısındaki insanı nasıl etkileyeceğinden emindir. Romantikliği ile bilinen Balık, duygusal ve hayalperest bir yapıya sahiptir. Tam anlamıyla hayalperest Balık ve karşısında reailist bir Terazi. Birbirlerine istenilen karşılığı veremez birbirlerini memnun edemezler. Balık her şeye kolaylıkla kırılabilir, kırılgan bir yapıya sahiptir. Karşısındaki kişinin buna özen göstermesini ister. Ayakları kolay kolay yere basmayan Kova, genelde gerçekleri göz ardı eder, öyle yaşamayı sever. Balığın hayata karşı cesareti yoktur bu nedenle ikisi arasında çok olumlu bir ilişkiden söz edilemez. Balığın sizi başka dünyalara getirmesi bazen hoşuna gidicek olsada çoğu zaman bu durum sizi etkilemeyecektir. Terazi burcundaki kişi Balığı incittiği taktirde Balık arkasına bakmadan gidecektir.

Terazi burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Terazi Burç Uyumu

Terazi burcunuzun taşını öğrenin: Terazi Burç Taşları


Açıklamalar: Terazi - Balık Burç uyumu, Terazi Burucu Balık burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Terazi Balık İlişkisi öğrenebilirsiniz.
 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar