Terazi - Akrep Burcu Uyumu

Terazi ve Akrep arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Terazi - Akrep burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Terazi - Akrep Burcu Uyumu

Terazi Burcunun Akrep Burcu ile olan uyumu

Terazi ile Akrep burcu arasındaki ilişki uyumu genellikle uyumludur.

Eğer uyumlu bir ilişki isteniyorsa Terazi ve Akrep mükemmel olacaktır. Fazlasıyla çekiciliği olan bu iki burç birbirlerini gördüklerinde oldukça etkilenecektir ve uzun bir ilişki olacaktır.  Yapısı gereği çok kıskanç bir Akrep, Teraziyi zaman zaman korkutabilir. Akrepin oldukça fazla dikkat ettiği bir durumdur güven. İlişkisinde olmazsa olmazıdır güven. Doğası gereği şüpheci bir yapısı olduğundan dolayı Terazi kişisini biraz ürkütebilir. Akrep güveninin suistimal edildiğini farkettiğinde kendini geri çekecektir. Sevdiğini paylaşmaktan hoşlanmayan bu iki burç evlilikte oldukça uyumlu olabilirler. Eğer Akrep Teraziye çok fazla hükmetmez veyahut Terazi Akrepin bu hallerinden rahatsızlık duymaz ise oldukça güzel ilerleyecek bir birliktelik olacaktır. Eğer bu durumlara dikkat edilmez ise Terazi ve Akrep ilişkisi kısa sürede son bulacaktır.

Terazi burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Terazi Burç Uyumu

Terazi burcunuzun taşını öğrenin: Terazi Burç Taşları

Açıklamalar: Terazi - Akrep Burç uyumu, Terazi Burucu Akrep burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Terazi Akrep İlişkisi bilgisine sahip olabilirsiniz.

 Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar