Tekstilbank Kredi Hesaplama


Tekstilbank tarafından verilen kredi türleri ve kredi hesaplama bağlantısı:

Tekstilbank "Kredi Hesaplama" sayfasına erişim sağlamak ve Tekstilbank kredileri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.


Tekstilbank  Kredi Hesaplama

Tekstilbank hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler

İhtiyaç Kredisi: İhtiyaç Kredinizi 1.000 TL ve üzerindeki tutarlarda kullanabilirsiniz. İhtiyaç Kredinizi 1 aydan 36 aya kadar vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Teminat olarak kefalet, mevduat rehni veya Tekstilbank Likit Fon gösterebilirsiniz. Geri ödeme planını kendi koşullarınıza göre oluşturabilir, esnek ödeme seçeneklerinden ve 3 aya kadar taksit erteleme imkanından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz takdirde kalan borcunuzu vadesinden önce kapatabilirsiniz. Kredi vadesi boyunca adınıza Hayat Sigortası yaptırılmaktadır.

Eğitim ve Eğitimci Kredisi: Yurtiçinde ya da yurtdışındaki okul öncesi eğitim, dersane, master, doktora veya dil kursu gibi eğitiminiz amacıyla ayıracağınız bütçe planlaması için Eğitim Kredisi kullanabilirsiniz.

Evlilik Kredisi: Belgelediğiniz her türlü nişan, düğün, balayı ve ev masraflarınız için Tekstilbank'ın 36 ay vadeye uzanan Evlilik Kredisi'nden yaralanabiliyorsunuz.

Tatil Kredisi: Belgeleyebildiğiniz tüm tatil ödemeleriniz için uygun faiz oranıyla Tekstilbank'tan Tatil Kredisi alabilirsiniz.

Tekne Kredisi: Tekstilbank satın alacağınız tekne değerinin %75'ine kadar ve 60 aya varan vadelerde kredi olanağı sunuyor.

Taşıt Kredisi: Tekstilbank'ta, 0 km. araçlar için anahtar teslim fiyatının %70'i, üç yaşına kadar olan yerli ve beş yaşına kadar olan ithal 2. el araçlar için ise kasko bedelinin %50'sine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Tekstilbank Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Başvuru sırasında gerekli belgeler
Başvuru Sahibi ve Kefil için
Kimlik belgesi fotokopisibr>Gelir belgesi:
Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi,
Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri,
Gayrimenkul sahipleri için tapu/kira kontratı fotokopisi.
İkametgah belgesi ya da son aya ait fatura

Tekstilbank Bireysel Kredi başvurusu:

Tekstilbank kredi başvurusunu Tekstilbank şubelerinden yapabilirsiniz.

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu SorgulamaKategori:

Açıklamalar: Tekstilbank Bankası Kredi Hesaplama, Kredi sonuç sorgulama,  Tekstilbank Kredi Faiz Oranlarını öğrenebilirsiniz.Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar