TEB Kredi Hesaplama


TEB bankası kredi çeşitleri ve kredi hesaplama sayfası bağlantısı:

TEB "Kredi Hesaplama" sayfasına erişim sağlamak ve TEB kredileri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.


TEB Kredi Hesaplama

TEB kredi hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi: TEB Pratik İhtiyaç Kredisi'ne istediğiniz kanaldan başvurunuzu eksiksiz olarak tamamladıktan sonra kredi cevabınız anında cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletiliyor.

İhtiyaç Kredisi: Kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredinizin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır. TEB İhtiyaç Kredinizi 36 aya varan uzun vade avantajları ile kullanabiliyorsunuz.

Faturalı İhtiyaç Kredisi: Beyaz eşyadan tatil harcamalarınıza kadar faturalandırılabilir tüm ihtiyaçlarınız için krediye başvuruabiliyorusunuz: TEB Faturalı Alışveriş Kredisi Yaptığınız veya yapacağınız tüm harcamalarınızda, KDV’li faturanızı ibraz ederek kredi kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz Faturalı Alışveriş Kredinizin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır.

Taşıt Kredisi: Kullanmış olduğunuz taşıt kredinizin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır. TEB Taşıt Kredinizi 48 aya varan uzun vade avantajları ile kullanabiliyorsunuz.

Bireysel Finansman Kredisi: Ev dekorasyonu, tadilat ve diğer tüm nakit ihtiyaçlarınız için sahip olduğunuz evi teminat göstererek, evin ekspertiz değerinin %60’ına kadar TEB Bireysel Finansman Kredisi kullanabilirsiniz.

Arsa Kredisi: Arsa alımı için sahip olduğunuz evi teminat göstererek, evin ekspertiz değerinin %60’ına kadar Arsa Kredisi kullanabilirsiniz.

Molalı Kredi: İhtiyaç kredisi, mortgage ya da taşıt kredinizi yılda dilediğiniz 2 ay ödememe seçeneği bulunan kredi.

TEB Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
"Yerleşim Belgesi / İkametgah" veya "Son 3 ay içerisinde düzenlenmiş, adınıza kayıtlı olan fatura"
Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu
Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için, son 3 yıllık "bilanço" , "vergi levhası" ve "ticaret sicil gazetesi"

TEB Bireysel Kredi başvurusu:

Başvuru Kanalları:
teb.com.tr
TEB İnternet Şubesi
SMS 4466
TEB ATM’leri
444 0 666 TEB Telefon Şubesi

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu Sorgulama
Kategori:

Açıklamalar: TEB Bankası Kredi Hesaplama, TEB Kredi sorgulama, TEB Bankası, TEB Kredi Faiz Oranları bilgilerini öğrenebilirsiniz.Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar