SunExpress Uçak Bileti Seferleri

SunExpress firmasından sefer sorgulaması yapabileceğiniz ve online bilet satın alabileceğiniz, sefer bilgilerini öğrenebileceğiniz bağlantı aşağıda verilmektedir.

SunExpress Uçak Bileti Sefer Saatleri

SunExpress uçak bileti sorgulamasıiçin yukarıdaki bağlantıya tıklayınız. Bilet sorgulama sayfasından uçak bileti fiyatlarına ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz. İndirim fırsatlarından yararlanarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bagaj Bilgileri

Uluslararası uçuşlar

SunExpress Türkiye ve Mısır uçuşlarında mesafeye bağlı olarak 20 ila 30 kg* bagaj ve azami 6 kg el bagajı (55 x 40 x 20 cm) ücretsizdir.

Uluslararası uçuşlarda iki yaş altı çocuklar için azami 10 kg bagajı ayrıca yanınıza alabilirsiniz. 2 yaş altı çocuklar için 10 kg bagaj ücretsizdir.

Türkiye iç hatlarda

Türkiye iç hat uçuşlarında yolcu başına 15 kg bagaj ücretsizdir. Fazla bagaj için Türkiye iç hatlarda 6.-TL/kg ücret ödenir. Bu ücret her uçuş başına ödenir.

EL BAGAJI

Yolcuların güvenliği ve konforu için uçağa azami 6 kg ağırlığında, 55 x 40 x 20 cm boyutlarını aşmayan bir adet bagaj alınabilir.


Kategori: Sorgulamalar / Uçak Sefer Sorgulama

Açıklamalar: SunExpress Uçak Bileti,

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar