Şoknet Taahhütsüz İnternet Kampanyası

Şoknet taahhütsüz internet 16 Mbps'e kadar hızlı, sınırsız, taahhütsüz, ön ödemeli ev interneti ayda 128,00 TL'den başlayan fiyatlarla!

İnternet Paketleri Kampanya Fiyatı
16 Mbps'e Kadar Limitsiz 128,00 TL
35 Mbps'e Kadar Limitsiz 148,00 TL
100 Mbps'e Kadar Limitsiz 165,00 TL

Hemen Başvur

Kampanya Şartları:

- ŞOK NET’te; altyapınızın destekleyeceği en yüksek hızda 16 Mbps’e kadar, sınırsız, taahhütsüz ve ön ödemeli ev internet hizmeti sunulmaktadır. Ön ödemeli sistem: İlgili ödeme kanallarından sistemde kayıtlı Aboneliğe aylık internet paket kullanım hakkı yüklenmesini sağlayan, internet paket kullanım hakkının tükenmesi durumunda tekrar internet paket kullanımı yüklenmesini gerektiren servis.
- 30 günlük aylık internet paketin günü dolmadan da internet paket satın alması gerçekleştirebilir. Alınan bu paket, mevcut internet paketinin süresi bittikten sonra 30 gün süreyle kullanıma açılır.
- Aylık internet paket ücreti 128,00 TL’dir. Hizmetin aktif olarak kullanabilmesi için her 30 günün sonunda, ön ödemeli olarak aylık internet paket yüklemesi gereklidir. 30 günlük süresinin sonunda, aylık internet paket yüklemesi yapılmaması durumda hizmet kullanıma kapatılır. Hizmet kullanıma kapatıldıktan sonraki 10 gün içerisinde aylık internet paket yüklemesi yapılmayan hizmetler iptal edilir.
- Kampanya kapsamında evde kurulum hizmeti, 257 TL olarak sunulmaktadır. İlk Abonelik tesisinde ön ödemeli olarak tek seferlik alınır.
- Fiber tarifelerde kurulum ücreti 257 TL'dir ve Fiber 35 Mbps ve 100 Mbps 20,00 TL modem ücreti zorunludur. Abonelik iptalinde 15 gün içerisinde modemin iade olmaması durumda 600 TL cezai bedel müşteriye faturalanacaktır.


Kategori: Kampanyalar / Şoknet Kampanyaları / Şoknet Taahhütsüz İnternet KampanyasıDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar