Tüm PTT Şubeleri İletişim Bilgileri Listesi

 

PTT'ye ait şubelerin listesi aşağıda yer almaktadır. PTT şubelerinin iletişim, adres ve telefon bilgilerini Tüm Hizmetler ile öğrenebilirsiniz. PTT tarafından verilen sorgulamalar, kargo takibi v.b hizmetler ile ilgili bağlantılar da yer almaktadır. Size en yakın PTT şubesini 444 1 788 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ta öğrenebilirsiniz.


PTT Şubeleri adres ve telefon bilgisi:


Tüm Hizmetler ile tüm PTT şubelerinin iletişim bilgilerine erişerek işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şehir ve ilçe bazlı liste ile hem bayi telefon ve adres bilgilerini öğrenebilir hem de tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. PTT şubeleri listesinden kargo gönderebilir ve çeşitli işlemleri yapabilirsiniz.


Bu sayfadan yapabileceğiniz işlemler listesi: PTT Kargo Takibi ve En Yakın Şube Bilgisi, PTT Bank Listesi, Posta Kodu öğrenme sayfası ve şubeleri bilgilerine erişebilirsiniz.

PTT şubelerinin bilgilerini Tüm Hizmetler ile öğrenin. Güncel tüm PTT şubelerinin adres ve telefon bilgileri bulunmaktadır. Şube bilgilerine erişerek posta ve kargo gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan şehir listesinde seçim yaparak bulunduğunuz yerdeki en yakın şubenin bilgilerini listeleyebilirsiniz.


Kategori: PTT

Açıklamalar: PTT Kargo, PTT Şubeleri, PTT Kargo Takip
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar