Pegasus Uçak Bileti Seferleri

Pegasus firması için uçak bileti sorgulama ve bilet satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Pegasus Uçak Bileti Sefer Saatleri sorgulaması ve bilet satın almak için buraya tıklayınız.

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Pegasus Uçak seferleri bilgisine ve tarifelere ulaşabilir, online rezarvasyon yapabilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanarak indirimli uçak bileti alabilirsiniz.

Pegasus Plus

Pegasus Plus’a cep telefonu numaranızla kayıt olarak uçtukça Uçuş Puan kazanıyorsunuz. Pegasus Plus’ta 1 UçuşPuan = 1 TL olarak hediyelendiriliyor.

UçuşPuan’larla sadece bilet değil; koltuk, ekstra bagaj, opsiyonlu bilet ya da yemek alabiliyorsunuz. Havalimanı vergilerini UçuşPuan’larla ödeyebiliyorsunuz.

Pegasus Plus Kart

Pegasus Plus Kart yaptığınız tüm harcamalardan %1 UçuşPuan kazandırıyor, bonus biriktiriyor ve Pegasus Plus üyelik ayrıcalıklarından da yararlanabiliyorsunuz.

Yıllık kart ücreti alınmamaktadır. Kart ile yapılan tüm mal ve hizmet alımlarından %1, Pegasus Havayolları'nda yapılan uçuşlardan da Pegasus Plus uçuş programı kapsamında %2 UçuşPuan kazanılır.

El Bagajı - Sıvı Kısıtlama Uygulaması

Yeni güvenlik uygulaması ile beraberinizde uçağa sokacağınız kabin bagajında sıvı, aerosol, jel taşınması yasaklanmamaktadır; ancak taşınabilecek miktar kısıtlanmaktadır.

Gümrüksüz (Duty-free) mağazalardan alacağınız ürünler içine konulduğu torba açılmamak kaydıyla kısıtlamalardan muafdır.

Check-in’e verdiğiniz bagajlarda sıvı kısıtlaması uygulanmayacaktır. Biniş kartı (boarding card) alırken teslim ettiğiniz bagajınızda havayolu şirketinin ve Gümrük mevzuatının kısıtlamaları haricinde kalan her türlü sıvıyı taşıyabilirsiniz.

Rezervasyon

Uçuş parkurlarında biri promosyonel diğeri normal sınıf ücretinde olan bir bilet ise, PNR'ın tümü için promosyonel ücretin opsiyon kuralları gecerli olacaktır. Sistemin verdiği ücretsiz opsiyon süresi, uçuşa kalan gün sayısına bağlı olarak belirlenen süre ve ücretlerde uzatılabilecektir.

Promosyonel ücretlerde fiyat sabitleme 1 kez, diğer ücretler için ise 2 kez yapılabilecektir. Web de dış hat opsiyon uzatım uygulaması her zaman iç hat gibi olacaktır. Uçuşa kalan süreden bağımsız olarak eğer PNR daki uçuşlardan birinde 9 dan az uygun koltuk varsa opsiyon satışına izin verilmeyecektir. Fiyat sabitleme ücretleri iade edilmez.


Kategori: Sorgulamalar / Uçak Sefer Sorgulama

Açıklamalar: Pegasus Uçak Bileti,





Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar