Opel Yetkili Servisleri

 

Opel Yetkili servislerinin listesini öğrenmek için tıklayınız.

Bölgenizdeki sizen yakın Opel yetkili teknik servisini yukarıda verilen bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Ayn zamanda Opel bayileri ve satış noktalarının listesini de görebilirsiniz. Açılan sayfada sağ bölümdeki yetkili satıcı bulma bölümünden arama yaparak en yakın Opel yetkili teknik servisine ulaşabilirsiniz. Verilen siteden online servis talebi hizmeti de verilmektedir. Aracınız ile ilgili arızaları buradan da iletip çözebilirsiniz.

Periyodik Bakım, Mevsimsel Kontrol, Klima Kontrolü/Bakımı, Fren Kontrolü, Yağ Bakımı, Lastik Kontrolü/Değişimi ve Diğer konularda talebinizi iletebilirsiniz.

Opel İletişim Bilgileri

İletişim Merkezi: 444 36 73

Müşteri Hizmetleri Telefonu: 0 212 375 5789

Müşteri hizmetleri telefon numarasından da size en yakın yetkili servisi ve Opel bayilerini öğrenebilirsiniz. Diğer konularda talep ve şikayetlerinizi de iletebilirsiniz. Çağrı merkezi hafta sonu hizmet vermiyor.

Müşteri hizmetlerinden Opel araçlar konusunda uzman personel ile de görüşerek telefon ile sorununuzu çözebilirsiniz ve diğer açıklamaları öğrenebilirsiniz.

Opel Bayileri

Kategori: Ana Sayfa > Yetkili Servisler > Otomobil ServisleriDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar