Onur Air Uçak Bileti Seferleri

Onur Air uçak bileti sorgulama ve satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Onur Air Uçak Bileti Sefer Saatleri

Yukarıda verilen Onur Air sorgulama sayfasından uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. İndirim ve kampanyalardan yararlanarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz. Online satın alma ve rezarvasyon işlemlerini yapabilirsiniz.

Onur Air Hizmet Verilen Şehirler

Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir, Lefkosa, Malatya, Odessa / Ukraine, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon

Bagaj Bilgileri

İç hatlarda serbest bagaj hakkı 15 kg’dır. Fazla bagaj için ikinci bir duyuruya kadar 3 TL/kg ücret tahsil edilmektedir.

Uçak altına verilecek koliler dağılmayacak şekilde ve 15 kg’ı geçmeyecek parçalar halinde hazırlanmalıdır.

Bagajlarda akıcı (turşu, bal, reçel vb.), yanıcı veya kırılabilecek maddeler uçağa alınmaz.

Fazla bagaj ücreti ödenmesi yolcu tarafından kabul edilse dahi yolcunun tüm bagajı uçağa alınamayabilir. Fazla bagaj kabul edilebilir miktarda olmalıdır.

CHECK-IN:

İç hatlarda; uçak kalkış saatine 30 dakika kala check-in işlemleri sona erer. 30 dakika öncesine kadar bagaj ve check-in işlemlerini tamamlamamış olan yolcularımız o uçuş ile ilgili tüm haklarını kaybeder ve bilet ücret iadesi alamaz. Check-in işlemini yaptıracak yolcumuz fotoğraflı bir kimlik kartını (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) ibraz etmelidir, aksi takdirde uçuşa kabul edilememektedir.

Dış hatlarda (Kıbrıs dahil); uçak kalkış saatine 45 dakika kala check-in işlemleri sona erer. 45 dakika öncesine kadar bagaj ve check-in işlemlerini tamamlamamış olan yolcularımız o uçuş ile ilgili tüm haklarını kaybeder ve bilet ücret iadesi alamaz. Check-in işlemini yaptıracak yolcumuz Kıbrıs uçuşları için fotoğraflı bir kimlik kartı (Nüfus cüzdanı veya pasaport), diğer dış hat uçuşlarında ise pasaport ve seyahat belgelerini ibraz etmelidir, aksi takdirde uçuşa kabul edilememektedir.


Kategori: Sorgulamalar / Uçak Sefer Sorgulama

Açıklamalar: Onur Air Uçak Bileti,


Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar