Oğlak - Oğlak Burcu Uyumu

Oğlak ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Oğlak - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Oğlak - Oğlak Burcu Uyumu


Oğlak Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu


Oğlak burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki uyumsuzdur.

İki Oğlak burcu için uyum söz konusu değildir. İki Oğlak aynı özelliklere sahiptir. Oğlak burçları yapısı gereği zordur, fazlasıyla iddialıdır. Kendilerinde taviz verme konusunda eksiktirler. Ardı ardına süre gelecek anlaşmazlıklar olacaktır. Oğlak burçları oldukça çalışkandır. Çalışmayı çok severler. Hayatları boyunca azimlidirler. Genellikle vurdumduymaz gözükmeye çalışsalarda birine aşık oldukları taktirde fazlasıyla bağlanır ve sahiplenirler. İkisi de büyük boyutlarda kıskançlık krizlerine sahiptirler. Oğlak burçları için cimri denecek kadar büyük bir tutum içerisinde olduklarını söyleyebiliriz. Dışarıyıda oldukça fazla eleştiren Oğlak karşı tarafıda eleştirmekten çekinmeyecektir. Oldukça inatçıdır bu burç. Birşey olduğunda geri çekilmeyecek daha fazla üste çıkmaya çalışacaktır. Çalışmaları sebebi ile gezmeye çok fazla zaman ayırmazlar. Bu durum ilişkinin sakin bir düzeyde ilerlemesine sebep olacaktır. Eğer birbirlerine zaman ayırmalarını gerektiğini unutmazlar ve birbirlerine karşı inatlarını geri atarak anlayış gösterebilirler ise bu ilişki mutlulukla ilerleyebilir. 

Oğlak burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Oğlak Burç Uyumu

Oğlak burcunuzun taşını öğrenin: Oğlak Burç Taşları

Açıklamalar: Oğlak - Oğlak Burç uyumu, Oğlak Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Oğlak Oğlak İlişkisi açıklanmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar