Oğlak - Kova Burcu Uyumu

Oğlak ve Kova arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Oğlak - Kova burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Oğlak - Kova Burcu Uyumu

Oğlak Burcunun Kova Burcu ile olan uyumu

Oğlak burcu ile Kova bur arasındaki ilişki olumsuz olacaktır.

Oğlak ve Kovanın birlikteliğinde uyum yakalanmayacaktır. Düşünceli ve sabırlı olan Oğlak sonuna kadar ilişkisinin arkasındadır. İlişkisinin güzel ilerlemesi için sadık kalır, bağlılığını gösterir. Fedakârdır, utangaç bir yapısı vardır bu nedenle çoğu zaman duygularını belli etmekten kaçınır. Bu burç insanları incitmekten korkar çünkü birinin onun yüzünden üzülmesi Oğlağı çok mutsuz eder. Tam bir güven insanı olan Oğlak karşı taraftan da aynı hissiyatı almak ister. Eğer kova ona bu güveni verir ise birliktelik ilrerleyebilir. Oğlak ileriyi çok düşündüğü için maddi anlamda tutumludur, savurganlığı sevmez. Kova ise sürekli bir değişim içindedir. Değişik ortamlara girmekten, değişik kişilerle tanışmaktan son derece keyif alır. İki tarafında beklentileri çok farklıdır, bu nedenle uyum sağlamaları zordur.

Oğlak burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Oğlak Burç Uyumu

Oğlak burcunuzun taşını öğrenin: Oğlak Burç Taşları

Açıklamalar: Oğlak - Kova Burç uyumu, Oğlak Burucu Kova burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Oğlak Kova İlişkisi açıklanmaktadır.
 Yorumlar

Bilge - 28.05.2020 11:54:12

Ben kova eşim oğlak 4 yıldır beraberiz şuan evliyim 2 senedir çok mutluyum.
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar