Oğlak - Balık Burcu Uyumu

Oğlak ve Balık arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Oğlak - Balık burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Oğlak - Balık Burcu Uyumu

Oğlak Burcunun Balık Burcu ile olan uyumu

Oğlak ve Balığın arasında çok uyumlu bir ilişki olamaz.

Düşünceli tavırları ile bilinir Oğlak. Sabrı taktir edilesidir. Eğer birini severse tüm fedakarlıkları yapacaktır. Herşeyi göze alacak ve sahiplenecektir. Biraz çekingen bir yapıya sahip olduğundan dolayı duygularını göstermekte geri kalabilir. Güvenilmesi gerekir bir Oğlağa. Çünkü güven verir ve aynı zamanda sadakat bekler karşı taraftan. Oğlak realist bir yapıdadır ama Balık tam bir hayalperesttir. Balık Oğlak burcunun konuşmalarını pek dinlemez çünkü dikkatini çekmeyecek tarzdaki konulardır. Balık kişisi çok sakin yapıdadır onu kırmamalısınız eğer çok kırılırsa habersizce dönmemek üzere gidebilir. Balık gerçekleri göz ardı etmeyi tercih eder ve ayakları yere basmaz. Balık burcunun cesaretsiz halleri Oğlağı hoşnut etmeyecektir. Bu iki burç arasında uyumu yakalamak biraz zor olacaktır fakat birbirlerini doğru tanıdıkları taktirde aşılabilir.

Oğlak burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Oğlak Burç Uyumu

Oğlak burcunuzun taşını öğrenin: Oğlak Burç Taşları

Açıklamalar: Oğlak - Balık Burç uyumu, Oğlak Burucu Balık burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Oğlak Balık İlişkisini öğrenebilirsiniz.

 Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar