Kokteyl Masası Kiralama

İstanbul - Anadolu ili PENDİK ilçesinde faaliyet gösteren Kokteyl Masası Kiralama firması bilgiler yer almaktadır. Kokteyl Masası Kiralama firması Hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 05539038503 olup Pendik adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Kokteyl Masası Kiralama

Faaliyet Konusu: Firma olarak kokteyl masası kiralama hizmetinin yanı sıra planlama, mekan süsleme ve baştan sona organizasyonu her yönüyle sürdürme gibi konsept şeklinde çalışmalar da yürütüyoruz. Etkinlik ve davetlerinize dekoratif bir görüntü sağlayarak, davetlilerin göz zevkine hitap edecek donanımlarla süslemeler yapıyoruz.
Telefon: 05539038503
Web Sitesi: http://kokteylmasasikiralama.com/
Faks: 02163797972
Adres: Pendik   PENDİK / İstanbul - Anadolu
   

Kokteyl Masası Kiralama firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Kokteyl Masası Kiralama" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar