Koç - Terazi Burcu Uyumu

Koç ve Terazi arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Koç - Terazi burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Koç - Terazi Burcu Uyumu


Koç Burcunun Terazi Burcu ile olan uyumu


Koç burcu ile Terazi burcu arasındaki ilşki genellkle olumludur.

Terazi burcu daima naiftir. Bu iki burç ya birbirleriyle çatışır ya da çok iyi geçinirler. Düzeyli bir ilerleyiş söz konusu değildir.Çünkü bu iki burç arasında altı ay vardır ve böyle olan burçlar birbirine genel anlamda zıt olurlar. Şöylede birşey vardır ki zıt kutuplar birbirlerini çekerler. Terazi burcu arabulma konusunda çok iyidir, daima söyleyecek bir sözü vardır. Eğer Terazi burcu evli ise eşini daima mutlu etmeye odaklı olacaktır. Aynı zamanda istediklerinin yapılmasından da büyük hoşnut olur ve istediklerini yaptırmaya çalışacaktır. Koç burcunun zor bir yapısı vardır. Sinirlendiği taktirde karşı tarafıda sinirlendirmeye odaklanacaktır . Terazi tatlı dil ile olayları çözmeye odaklanacaktır. Bu yönlerini gördükçe onun ile etkileşiminiz artacaktır.

Koç burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Koç Burç Uyumu

Koç burcunuzun taşını öğrenin: Koç Burç Taşları

Açıklamalar: Koç - Terazi Burç uyumu, Koç Burucu Terazi burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Koç Terazi İlişkisini öğrenebilirsiniz.

 Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar