Koç - Oğlak Burcu Uyumu

Koç ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Koç - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Koç - Oğlak Burcu Uyumu


Koç Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu


Koç burcunun Oğlak burcu ile olan ilşkisi genellikle olumsuzdur.

Zor gözüken bir durumdur Koç ve Oğlağın birlikteliği. Zor ve iddialı kişiliği vardır bir Oğlağın. Koç taviz vermekten hoşlanmaz, kusursuz olmalıdır karşı taraf. Oğlak kişisi çalışkandır daima, azmi ve zekası ile dikkatleri üzerine çeker. İşini biran önce bitirmediği taktirde hareket dahi etmez. Sevdiği kişiye çok fazla bağlanır ancak Koç burcunun bazı aşırı hareketleri Oğlak’ı çileden çıkarıp tartışma ortamı yaratabilir veya bir tarafın anlayışlı olması durumunda önemli bir sorun yaşamazlar. Parasına dikkat eder Oğlak, Koç burcu ise tam tersine oldukça savurgan haldedir, bu durumda Oğlak burcu Kova burcunun kurtarıcısı gibidir. Bu durum zaman zaman Kovayı sıkabilir. Büyük değerlere sahip olmanızın yani sıra maddi açıdan da kendinizi oldukça kuvvetli hissedebilirsiniz bir Oğlak sayesinde.

Koç burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Koç Burç Uyumu

Koç burcunuzun taşını öğrenin: Koç Burç Taşları

Açıklamalar: Koç - Oğlak Burç uyumu, Koç Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Koç Oğlak İlişkisi anlatılmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar