Kayseri Kardelen Halı Yıkama

Kayseri ili KOCASİNAN ilçesinde hizmet veren Kayseri Kardelen Halı Yıkama firmasının adres, telefon ve web sitesi gibi bilgiler listelenmektedir. Kayseri Kardelen Halı Yıkama firması Hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefon numarası 03522400092 olup ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SEHER BULVARI NO/114 adresinde faaliyette bulunmaktadır.

Firma Adı:

Kardelen Halı Yıkama

Faaliyet Konusu: Halı yıkamak bizim işimiz. Eğer halınızın eski ve soluk görünmesinden şikayetçiyseniz bize ulaşmanız yeterli. Halılarınızı evinizden teslim alıyor ve evinize teslim ediyoruz. Siz sadece bize ulaşın ve halınız en kısa zamanda ilk gün aldığınız gibi olsun. Yeni halı satın almak yerine bize ulaşın, halılarınızındaki değişimi gözlerinizle görün. Halılarınızı tanımak da zorlanacağınızı garanti ediyoruz. Halı yıkama şirketimiz sizlere en temiz halıları yıkamakla görevlidir.
Telefon: 03522400092
Web Sitesi:
Faks:
Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SEHER BULVARI NO/114   KOCASİNAN / Kayseri
   

Kardelen Halı Yıkama firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Kardelen Halı Yıkama" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar