İkizler - Oğlak Burcu Uyumu

İkizler ve Oğlak arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. İkizler - Oğlak burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

İkizler - Oğlak Burcu Uyumu

 İkizler Burcunun Oğlak Burcu ile olan uyumu


İkizler burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki uyumsuzdur.
 
Bu iki ilişki için uzun vnadede sürmeyeceklerini söylemeliyiz. İkizler burcunun dışa dönüklüğü ile Oğlak burcunun içe kapanık olması çatışma meydana getirecektir. İkizler burcunun daima sevecen bir tavrı vardır. Oğlak ise desputtur. Düzenli ve dikkatlidir. Her konuda sevdiği kişinin destekçisi olmaktan asla kaçınmaz. Sevdiğini sonuna kadar sahiplenir ve kıskanır, tam bir güven insanıdır; ikizlerin ihtiyacı olan güven ve sadakat duygusunu fazlasıyla tatmin edip ona bu huzuru verir. Fakat şöyle bir durum vardır ki; Oğlağın bu kıskanç, kısıtlar tavırları İkizleri bir hayli yoracaktır. Bir Oğlak para biriktirmek konusunda son derece başarılıdır hatta cimri denebilir onlar için. Çok kararlıdır Oğlak, çoğu zamanlarda karamsar. Bu durum İkizleri mutsuz edecektir. Bu tarz durumlar İkizlerin doğasına aykırı gelir. Bu iki burcun birbirlerini anlaması durumunda ilişki olumlu bir şekilde belli bir seviyede ilerleyiş gösterecektir.

İkizler burcunun diğer burçlarla olan uyumu: İkizler Burç Uyumu

İkizler burcunuzun taşını öğrenin: İkizler Burç Taşları

Açıklamalar: İkizler - Oğlak Burç uyumu, İkizler Burucu Oğlak burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, İkizler Oğlak İlişkisi anlatılmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar