İDO Deniz Otobüsleri İçin Sefer Sorgulama

İDO tarafından verilne ullaşım hizmetlerinin sefer saatlerini ve güzergah bilgilerini öğrenebilir, Git ve Gel internet sitesinden online İDO bili satın alabilirsiniz.

İDO Sefer Saatleri sorgulaması ve online bilet satın almak için buraya tıklayınız.

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak İDO  deniz otobüsü, arabalı varup v.b. seferlerinin saat ve güzergah bilgilerine erişebilirsiniz. Online İDO bileti alabilirsiniz.

İDO Seferleri ve Verilen Hizmetler

İDO tarafından hızlı feribot, deniz otobüsü ve araba vapuru taşıma hizmeti verilmektedir.

İDO tarafından sefer düzenlenen yerler:

YENİKAPI
BURSA
BANDIRMA
YALOVA
PENDİK
KADIKÖY
ARMUTLU T.K
ARMUTLU
KUMLA
BOSTANCI
MARMARA
AVŞA
KARTAL
ÇINARCIK
ESENKÖY
BAKIRKÖY
KABATAŞ
ADALAR
ESKİHİSAR
TOPÇULAR
SİRKECİ
HAREM

Bir hızlı feribot veya dış hat deniz otobüsü seferine ait biletlerinizi İstanbul ve Güney Marmara’daki terminallerden satın alabilirsiniz.

İstanbul'da hafta sonu, sefer olmaması nedeniyle bilet satışı yapılmayan terminaller ;

Avcılar, İstinye ve Sarıyer.

İDO ile Seyahatte Bilinmesi Gerekenler

Evcil Hayvanlar:  Evcil hayvanlar kafeslerinde olmak koşulu ile sadece yolcu salonlarının dışında ve gemi görevlilerinin gösterdiği yerlerde taşınabilirler. Ayrıca evcil hayvanların aşı karnelerinin yanınızda bulunması gerekmektedir.

LPG'li Araçlar: Yenikapı - BANDIRMA hattına LPG ve CNG'li araçlar kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki istisnai durumlar dışında bu tür araçlar kabul edilmektedir.

Bagaj ile ilgili bilgiler: EKONOMİ sınıfında 20 kg'yi, BUSINESS ve VIP sınıfında 30 kg'yi aşmayacak şekilde bagaj hakkınız bulunmaktadır. Verilen üst sınırı aşmanız durumunda Yük Bileti almanız gerekiyor.

Bilet İptal ve Değişikliği: Sefer saatine 1 saatten az bir süre kalmışsa iade ve değişiklik yapılmamaktadır.


Kategori: Sorgulamalar / İDO Sefer SorgulamaDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar