HSBC Kredi Hesaplama


HSBC bankasının vermiş olduğu krediler ve kredi hesaplama sayfası bağlantısı aşağıdadır. Kredi başvurusu için gerekli evraklar da anlatılmaktadır.

HSBC "Kredi Hesaplama" sayfasına erişim sağlamak ve HSBC kredileri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

HSBC Kredi Hesaplama

HSBC kredi hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler

İhtiyaç Kredisi: HSBC İhtiyaç Kredisi ile evlilikten eğitime, tatilden beyaz eşyaya, acil sağlık harcamalarından tüp bebeğe kadar her türlü bireysel ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Mortgage Kredisi: Tamamı bitmiş konut alımlarınızda, en az 5.000 TL olmak koşulu ile kullanabilirsiniz. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin maksimum %75'ini konut kredisi olarak kullanabilirsiniz. Maksimum vade 120 aydır.

Taşıt Kredisi: 0 km. taşıt alımlarında, anahtar teslim fiyatının TL kredilerde %70'ini, kredi olarak kullanabilirsiniz. 2. el taşıt alımlarınızda* ise kasko bedelinin maksimum TL kredilerde %70'ini, kredi olarak kullanabilirsiniz. Maksimum vade 48 aydır.

Kredili Mevduat Hesabı: TL vadesiz mevduat hesabınıza tanımlı Kredili Mevduat Hesabı limitinizden, HSBC Debit Card'ınızı kullanarak, belirlenmiş limite kadar nakit çekebilir ya da harcama yapabilirsiniz.

HSBC Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Başvuru sırasında gerekli belgeler:
Başvuru formu
Kimlik belgesi (Türk uyruklu kişiler gerçek için, T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Sürücü Belgesi veya Pasaport, yabancı uyruklu gerçek kişiler için Pasaport ve Oturma İzni Belgesi)
Gelir belgesi (Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, maaş bordrosu firma antetli kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levhası)
Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait, son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar, kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.)

HSBC Bireysel Kredi başvurusu:

HSBC kredi başvurlarınızı HSBC şubelerinden yapabilirsiniz.

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu SorgulamaKategori:

Açıklamalar: HSBC Bankası Kredi Hesaplama, HSBC Kredi sorgulama, HSBC Bankası, HSBC Kredi Faiz Oranları bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar