Devlet Hastanesi Randevu - MHRS

Bu bölümden çeşitli hastanelerin randevu servislerine ulaşabilirsiniz. 182 numaralı telefondan tüm hastaneler için randevu alabilirsiniz.


Hastane Randevu sistemine gitmek için tıklayınız.MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİHastane randevu sisteminden yararlanarak randevu alabilmek için öncelikle sisteme üye olmanız gerekiyor. Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınız zaman açılan pencerede yeni üyelik kısmına tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak istediğiniz hastaneden randevu alabilirsiniz.


MHRS Şifre Yenileme


Parolanızı hatırlamıyorsanız aşağıdaki üç yöntemden birini kullanabilirsiniz.


1- E-posta bölümünde T.C. kimlik numaranızı ve e-posta adresinizi yazarsanız şifre bilgileri e-posta adresinize otomatik gönderilir.

2- SMS bölümünde sisteme kayıtlı cep numaranızı yazarsanız telefonunuza parolanız sms olarak gelmektedir.

3- Eğer ilk iki yoldan herhangi biriyle parola öğrenmeyi deneyip uyumsuzluk uyarısı alırsanız, açılan ekrandan "Detaylı Kimlik Bilgileri" ile hatırlat bölümüne bilgilerinizi girerek parolanıza erişebilirsiniz.

Randevu Görüntüleme

Mevcut randevularınızı görüntüleyebilmek için sisteme giriş yaptıktan sonra "Randevu Geçmişi" bölümündenöğrenebilirsiniz.

MHRS Randevu İptal

MHRS sisteminden aldığınız randevunuzu iptal etmek için sisteme giriş yaparak Randevu Geçmişi bölümüne giriniz. Burada iptal etmek istediğiniz randevunun  yanındaki iptal butonuna tıklayarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Rendevu iptal işlemini ALO182 MHRS numaralı telefondan da gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Hastanesi Randevu Ümraniye Hastanesi Randevu
Kartal Devlet Hastanesi online randevu alma Ümraniye Devlet Hastanesi randevu alma
     
Bakırköy Devlet Hastanesi Randevu   Numune Hastanesi Randevu
Bakırköy Devlet Hastanesi online randevu   Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu
     
Çapa Tıp fakültesi Randevu   Paşabahçe Devlet Hastanesi Randevu
Çapa Tıp Fakültesi online randevu   Paşabahçe Devlet Hastanesi online randevu
     
Aile Hekimliği Sorgulama   Aile Hekimi Sorgulama Listesi
Aile Hekimliği Sorgulama, Aile Hekimi Bul   İl-il Aile hekimi sorgulama
     
Okmaydanı Randevu   KDH Randevu
Okmaydanı Randevu, Okmaydanı Devlet Hastanesi online randevu, Okmeydanı SSK Raandevu   KDH Randevu, Kayseri Devlet Hastanesi Randevu
     
SSK Randevu   VDH Randevu
SSK Randevu, SSK Hastanesi Randevu   VDH Randevu, Van Devlet Hastanesi Randevu
     
Şişli Etfal Randevu   Göztepe SSK Randevu
Şişli Etfal Randevu, Şişli Etfal Hastanesi Randevu   Göztepe SSK Randevu, Göztepe SSK Hastanesi Randevu
     
Diş Doktorları   İstanbul Hastane Randevu
Diş Doktorları, Diş Hastaneleri, Diş Poliklinikleri, Diş Merkezleri, Diş Doktoru   İstanbul Hastaneleri Online Randevu almaDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar