Halk Bankası Kredi Hesaplama


Halk Bankası kredi türleri ve kredi hesaplama sayfası bağlantısı aşağıda açıklanmaktadır.

Halk Bankası "Kredi Hesaplama" sayfasına erişim sağlamak ve Halk Bankası kredileri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.


Halk Bankası Kredi Hesaplama

Halk Bankası kredi hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler


İhtiyaç Kredisi: Evinizdeki eşyaları yenilemek, tadilat yaptırmak, otomobilinize bakım yaptırmak, evlenmek istiyorsanız, nakit ihtiyacınız için kullanabilirsiniz.

Dost Kredi: Diğer bankalarda devam eden bireysel kredi ve kredi kartı borçlarınızı “Dost Kredi” ile masrafsız olarak Halk Bankasına transfer edebilir, kredi taksitlerinizi esnek ödeme seçenekleri ile gelirinize uygun, 60 aya varan vadelerde düzenleyebilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabı: Kredili Mevduat Hesabı ile hesabınızda para olmasa dahi limitiniz dahilinde Şube ve Bank24’lerden para çekebilir, Bank24 kartınız ile alışveriş yapabilir veya Havale, EFT gibi Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredili Mevduat Hesabı elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına alır. Düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda yeterli limit bulunması halinde ödemeleriniz gecikmez, zamanında ödenir. Üstelik maaş müşterilerimiz iseniz ayrıcalıklı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri
Limitiniz dahilinde Şubelerimizden veya Bank 24'lerden nakit çekebilir, Havale, EFT gibi Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kredili Mevduat Hesabının tanımlı olduğu vadesiz hesap'tan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon gibi düzenli fatura ödemeleriniz ile kredi kartı, kredi taksiti ödemeleriniz gecikmeye uğramadan zamanında yapılır.
Kredili Mevduat Hesabının tanımlı olduğu vadesiz hesaba herhangi bir nakit girişi olduğu takdirde öncelikle kredili bakiye kapatılır.
Kredili bakiye için faiz hesabınızın eksiye geçtiği dönem boyunca günlük olarak hesaplanır ve talebinize bağlı olarak aylık veya üç aylık dönem sonlarında hesabınıza yansıtılır.
Limit kullanımlarınız için Masraf/Komisyon alınmamaktadır.

Gülen Emekli Kredisi: Emekli maaşınızı Halk bankasından alan veya almayı taahhüt eden Emekliler için cazip faizli, esnek ödeme koşullarına sahip kredidir.

KREDİmini: KREDİmini % 0,80 faiz oranıyla, 5.000 TL‘ye kadar, 12 ay vadeli kredidir.

Meslektaş Kredisi: 60 aya varan vadelerde cazip faizli, esnek ödeme koşulları ile bankacılık sektörü çalışanlarına özel Meslektaş Kredisi

Sıfır Faizli Kredi: Ek komisyon ödeyerek aylık faizinizi SIFIR'a indirebilir, ve böylece taksitlerinizi düşürebilirsiniz.

Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi: Halkbank'tan cazip faiz oranı ile 72 aya kadar vade seçeneği sunan kredi; sahibi olduğunuz işyerinin veya 3.şahsa ait işyeri ve/veya konut ipoteği karşılığında alabilirsiniz.

Taşıt Kredisi: Sıfır Km Taşıt Kredisi’nde anahtar teslim fiyatının %80’ine, 2.El Taşıt Kredisi’nde ise azami 5 yaşındaki araçlar için kasko değerinin %60’ına kadar kredi alabilirsiniz.

Konut Kredisi: Satın almayı düşündüğünüz konutun ekspertiz değerinin maksimum %75’ine kadar Konut Kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Bunun yanında yeni konut finansmanı sisteminin, konutların yapı kalitesini ve ruhsatlı konut üretimini arttıran, ekonominin kayıt altına alınmasını sağlayan, finans sektörüne sağlıklı bir derinlik kazandıran olumlu etkileri bulunmaktadır.

Halk Bankası Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Bireysel Kredi Başvurularında talep sahibi ve varsa
kefillerden istenen belgeler:


Genel Belgeler
Kimlik Belgesi: Nüfus Cüzdanı/Ehliyet/Pasaport (TC Kimlik No yazılı)
Adres Belgesi: İkametgah belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su vb. fatura
Gelir Belgesi:
- Kamu Çalışanları için Bordro,
- Özel Sektör Çalışanları için Bordro veya üzerinde haciz bulunmadığı ibaresi içeren güncel
onaylı gelir belgesi, Şirket imza sirküleri, SGK hizmet dökümünü,
- Emekliler için SGK Emekli Belgesi, Emekli Maaş Hesap Cüzdanı, Emekli olup, halen aktif
olarak ücretli çalıştığını beyan edenlerden, işyeri destek prim bildirgesi
- Serbest Meslek Sahipleri için Güncel Vergi Levhası, Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi,
Güncel İşletme Hesap Özeti, Ticaret Sicil Gazetesi,
- Çiftçiler için Çiftçilik Belgesi, Müstahsil Makbuzları, Arazi Tapu Fotokopileri


Ek Gelir Belgeleri:
Faiz Gelirleri için Hesap Cüzdanı,
Kira Geliri için Tapu, Kira Kontratı fotokopisi.

Kredi Türüne Göre İstenilen Diğer Belgeler

Taşıt Kredileri
Satın alınacak araca ait proforma fatura,
2.el taşıtlar için araç ruhsatı ve Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi.

Mortgage Kredileri
Alınacak konuta ait;
-Konuta ait kat mülkiyetli tapu, kat mülkiyetli tapu olmaması halinde, kat irtifaklı tapu ile birlikte yapı kullanım izin belgesi, şayet yapı kullanım izin belgesi de alınmamış ise son 5 yıla ait yapı ruhsatı ve İmar Durum Belgesi

Halk Bankası Bireysel Kredi başvurusu:

Halk Bankası Kredi başvurularınızı şubelerden yapabilirsiniz

 

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu SorgulamaKategori:

Açıklamalar: Halk Bankası Bankası Kredi Hesaplama, Halk Bankası Kredi sorgulama, Halk Bankası Bankası, Halk Bankası Kredi Faiz Oranları bilgilerini öğrenebilirsiniz.Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar