Hakkımızda

Tüm Hizmetler Hakkında

TümHizmetler 2000 yılında Telekomünikasyon ve Uydu Platform abonelik hizmetleriyle sektörde bayi yapılanmaları kurmuş ve tüm Türkiye’ye abonelik hizmetlerinde destek sağlayarak müşterilerine hizmet sağlamaya başlamıştır. Hali hazırda 81 il ana bayisini bünyesinde bulunduran TümHizmetler 2500’ü aşkın bayi noktası ile çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye’nin önde gelen grup ve markaları ile işbirliği içerisinde olan firmamız birçok yerli ve yabancı markanın distribütörlük, abonelik, teknik servis ve satış hizmetlerini sürdürmektedir.

2014 yılı itibariyle enerji sektörünü hizmetlerine dahil eden firmamız bayileriyle birlikte tüm Türkiye’ye hizmet sağlayarak yelpazesine yeni bir açılım getirmiştir. Sektörün öncü enerji firmalarıyla hizmet sağlamaya devam etmektedir. 2015 yılı itibariyle Sigorta ve Fatura Ödeme Sistemleri bayilerimizin kullanımına açılmıştır. 2016 yılı itibariyle kurmuş olduğumuz özel yazılım ile otellerin kendi tatillerini satmalarını olanak sağlayarak uygun fiyatlara müşterilerimize tatil imkanı sunmuştur. Günümüzde İnternet, Televizyon, Güvenlik Sistemleri, Elektrik, Sigorta, Dask ve Fatura Ödeme hizmetlerimizle uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

TümHizmetler olarak tek bir çatı altında toplanan çözüm ortaklıklarımızla tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaya devam ediyoruz.


Siz de Bayimiz Olun !

Bayimiz olarak yaptığınız satışılar da yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
İster dükkanınızdan isterseniz web sitenizden(iframe veya api) satış yapabilirsiniz.