FixNET Limitsiz İnternet + Digiturk Evin Yıldızı Kampanyası

KAMPANYA SONA EMİŞTİR.

FixNET'in tahhütsüz kotasız limitsiz internet alan abonelere Evin Yıldızı Paketi ayda 19 TL! Üstelik ilk 1 ay Evin Yıldızı Paketi hediye!

Digiturk Paketi Fiyatı(TL/Ay) İnternet Paketi Fiyatı(TL/Ay) Kampanya Fiyatı (TL/Ay)
Evin Yıldızı 19 TL 35 Mbps'e Kadar Limitsiz İnternet 74 TL 93 TL
Evin Yıldızı 19 TL 100 Mbps'e Kadar Limitsiz İnternet 114 TL 133 TL

Hemen Başvur

Kampanya Şartları:

- FixNET internet abonelğinde taahhütsüz olarak faydalanabileceksiniz.
- Sezon Sonuna kadar Taraftar Paketi ve 1 ay Film + Dizi Paketi Hediye
- Digiturk aboneliği taahhüt süresi 24 aydır.
- Digiturk kurulumu ve aktivasyonu ücretsizdir.
- Kampanya kapsamında; FixNET sabit IP satın alabilme özelliği bulunmaktadır aylık vergiler dahil 10 TL olarak ücretlendirilir.
- Kampanya kapsamında; FixNET bağlantı ve aktivasyon bedeli taahhüt kapsamında 96 TL ödemeniz dahilinde hizmetinize sunulur.
- İkamet edilen konutta binada ortak Digiturk anteni bulunmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum tutarı 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı ile yetkili servise tek seferde nakit 180 TL ödeme yapabilirsiniz.
- Digiturk kampanyaları ile ilgili bilgileri ve detayları Digiturk Müşteri Hizmetleri tarafından bildirilecektir.
- İnternet ve Digiturk faturaları ayrı ayrı olarak gelir.
- FixNET veya Digiturk kampanya değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.
- FixNET ve Digiturk kampanyaları ayrı ayrı birleştirilmiş bir kampanya olarak tasarlanmıştır. Markalarla herhangi bir sorun yaşadığında ilgili müşteri hizmetleri destek verecektir.


Kategori: Kampanyalar / FixNET Kampanyaları / FixNET Limitsiz İnternet + Digiturk Evin Yıldızı KampanyasıDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar