Finansbank Kredi Hesaplama


Finansbank tarafından verilen kredilerin türleri ile ilgili bilgiler ve kredi hesaplama sayfası bağlantısı:

Finansbank "Kredi Hesaplama" sayfasına erişim sağlamak ve Finansbank kredileri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.


Finansbank Bankası Kredi Hesaplama

Finansbank kredi hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler

 

Faizsiz İhtiyaç Kredisi: Faizsiz İhtiyaç Kredisi'ni maksimum 24 ay vade ile kullanabilirsiniz. Minimum kredi tutarı 2.500 TL, maksimum kredi tutarı 7.500 TL'dir. Hayat sigortası ücreti tahsil edilir.

Ev Sahipleri için KrediKolay: Kredinizi 120 aya varan vadelerde ve standart ihtiyaç kredisinden çok daha cazip faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz.
Teminat olarak konutun 1. dereceden ipoteği alınır. Konut Finansmanı Kanunu'na tabi olduğu için %5 BSMV (bankacılık ve sigorta muameleleri vergisi)'den muaftır. Sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %50'sine kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Erken ödeme yapılması halinde, ödenen tutar içindeki anapara bakiyesi üzerinden %2 oranında erken ödeme ücreti alınır.

Konut Geliştirme ve Yenileme Kredisi: Konutunuzun ekspertiz değerinin %30'una kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 10.000 TL'nin üzerinde olan kredi tutarı talepleriniz ise konuta ipotek konularak karşılanır. Evinizi teminat olarak vermeniz halinde, krediniz Konut Finansmanı Kanunu'na tabi olduğu için %5 BSMV (bankacılık ve sigorta muameleleri vergisi)'den muaftır. Yaptığınız alışverişin konutunuzun yenileme/geliştirmesine ait olduğunu baştan taahhüt, proforma fatura, vb. ile beyan etmeniz halinde krediniz %15 KKDF (Kaynak Kullanım Destekleme Fonu)'den muaftır. Yenileme yapılacak konutunuz için ipotek teminatı alınıyorsa Konut Sigortası yaptırılması zorunludur. Kredi vadeniz boyunca Hayat Sigortası ile güvence altına alınırsınız.

Taşıt Kredisi:
Standart Taşıt - Kolay Binek ve hafif ticari araçlar için taşıt kredisi.

Anapara Ertelemeli TaşıtKolay - Anapara erteleme dönemi, toplam vadenin 1/3'ü süresince ve maksimum 12 aydır. Anapara Ertelemeli Taşıt Kredisi ile 8 yaşa kadar araç alımlarınızı finanse edebilirsiniz. Kredinizi TL olarak kullanabilirsiniz.

MotosikletKolay - Motosiklet kredisini BMW, Honda, Suzuki, Harley Davidson, Yamaha, Kawasaki, Ducati, KTM, Bombardier, Polaris ve Vespa motosikletler için kullanabilirsiniz. 0 km motosiklet alımlarınızı finanse edebilirsiniz. 60 aya kadar uzayan vade olanaklarından yararlanabilirsiniz.
Motosiklet kredinizi TL olarak kullanabilirsiniz.

Finansbank Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Bireysel Kredi Başvurusu için Gerekli Temel Belgeler

Genel Belgeler
Başvuru formu
Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
İkametgâh belgesi veya hatlı sabit cep telefonu, sabit telefon, doğalgaz, su-elektrik faturası (Son 3 ay içinde düzenlenmiş)
Gelir Belgesi
Ücretli Çalışanlar için

Genel belgelere ek olarak;

Son aya ait maaş bordrosu veya şirket yazısı (şirket yazısı alınıyorsa şirketin yetkili imza sirküleri)
ŞŞahıs Firması Sahipleri / Serbest Meslek Sahipleri için

Genel belgelere ek olarak;

Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi
Vergi levhası
Son üç yıl onaylı bilanço
Gelir tablosu / Hesap özeti
Cari yıl mizanı / Cari yıl hesap özeti
Tüzel Kişi Firma Ortakları için
Genel belgelere ek olarak;

Ticaret Sicil Gazetesi (kuruluş, son sermaye dağılımını gösterir.)
İmza sirküleri
Vergi levhası
Bilanço-gelir tablosu (Son 3 yıl onaylı)
Cari yıl mizanı
Faaliyet belgesi

Finansbank Bireysel Kredi başvurusu:

Finansbank Kredi başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu Sorgulama
Kategori:

Açıklamalar: Finansbank Bankası Kredi Hesaplama, Finansbank Kredi sorgulama bilgilerine erişebilirsiniz.Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar