Filbox Bayiliği


Filbox Bayiliği

TümHizmetler ailesine katılmak için bayilik başvurusu yaparak bayimiz olun, Filbox modül satmaya başlayın. Hemen Kazanın!
Filbox Bayilik Nasıl Alınır ?

TümHizmetler bayisi olarak Filbox satışı yapabilirsiniz. Filbox kampanyalar ve paketlerinin hem bireysel hem de ticari satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.


Filbox Bayilik Fiyatı

Ücretsiz olarak aktifleştirdiğimiz bayilik sisteminize giriş yapılabilir, müşterilerinizin girişlerini sistemimizden yapabilirsiniz.


Filbox Bayilik İşleyişi, Nasıl Satış Yaparım ?


Bayilik Sistemi İşleyişi

TümHizmetler bayilik başvurunuzu yapın, sizi arayalım! İncelemeler sonucunda bayilik sisteminizi aktifleştirelim.

Bayilik sisteminizden müşterinizin sadece istenilen iletişim bilgilerinin girişini yapın.

Filbox müşteri hizmetleri girişini yaptığınız işlerle en kısa sürede iletişime geçer ve satışı tamamlar.

Filbox kurulum ekibi müşterinizin Filbox kurulumunu yapar. Evrak, sözleşme gibi işlemlerin hepsini sonlandırır.

Bayilerimiz sadece potansiyel Filbox müşterisinin bilgilerinin girişini yapar. Geri kalan bütün işlemler bizim tarafımızdan sonlandırılır. Sizlerde giriş yaptığınız işler üzerinden hak ediş kazanırsınız.

Bayilik sistemimizi sizler için en iyi şekilde kurguladık. Sizler sadece müşterinizin girişini yapın, gerisini bize bırakın. Satışlarınızı anlık olarak takip edin ve kazanç fırsatlarını yakalayın!
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar