D-Smart Bayiliği


D-Smart Bayiliği

TümHizmetler ailesine katılmak için bayilik başvurunuzu hemen yapın, D-Smart TV ve internet bireysel ve ticari hizmetlerini satmaya başlayın. Hemen Kazanın!
D-Smart Bayilik Nasıl Alınır ?

TümHizmetler bayisi olarak D-Smart satışı yapabilirsiniz. D-Smart kampanyalar ve paketlerinin hem bireysel hem de ticari satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.


D-Smart Bayilik Fiyatı

Ücretsiz olarak aktifleştirdiğimiz bayilik sisteminize giriş yapılabilir, müşterilerinizin girişlerini sistemimizden yapabilirsiniz.


D-Smart Bayilik İşleyişi, Nasıl Satış Yaparım ?


Bayilik Sistemi İşleyişi

TümHizmetler bayilik başvurunuzu yapın, sizi arayalım! İncelemeler sonucunda bayilik sisteminizi aktifleştirelim.

Bayilik sisteminizden müşterinizin sadece istenilen iletişim bilgilerinin girişini yapın.

D-Smart müşteri hizmetleri girişini yaptığınız işlerle en kısa sürede iletişime geçer ve satışı tamamlar.

D-Smart kurulum ekibi müşterinizin D-Smart kurulumunu yapar. Evrak, sözleşme gibi işlemlerin hepsini sonlandırır.

Bayilerimiz sadece potansiyel D-Smart müşterisinin bilgilerinin girişini yapar. Geri kalan bütün işlemler bizim tarafımızdan sonlandırılır. Sizlerde giriş yaptığınız işler üzerinden hak ediş kazanırsınız.

Bayilik sistemimizi sizler için en iyi şekilde kurguladık. Sizler sadece müşterinizin girişini yapın, gerisini bize bırakın. Satışlarınızı anlık olarak takip edin ve kazanç fırsatlarını yakalayın!
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar