Kampanya Sona Ermiştir.

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi İlk 3 Ay İndirimli Fiyatlarla

Sporun keyfini doyasıya yaşayın diye MetropolCard kullanıcılarına özel Sporun Yıldızı Paketi ilk 3 ay 69 TL! Üstelik 3 ay boyunca Film ve Dizi paketi hediye.

Digiturk Paketi İlk 3 Ay
(1. - 3. Ay)
Kalan Aylar
(4.- 12. Ay)
Sporun Yıldızı Paketi 69 TL/Ay 139 TL/Ay

Hemen Başvur

Kampanya Şartları:

- Kampanyadan 12 ay taahhütlü olup iç kurulum ve aktivasyon bedeli ücretsizdir.
- İletişim ve Veri İşleme izni veren tüm abonelere 1 ay Film ve Dizi paketi hediye.
- İkamet edilen konutta binada ortak Digiturk anteni bulunmaması durumunda ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum tutarı 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 400 TL olarak ayda 32 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı ile yetkili servise tek seferde nakit 180 TL ödeme yapmanız gerekir.
- Kampanya MetropolCard kullanıcılarına özel olarak hazırlanmıştır.
- MetropolCard sahiplerine özel Digiturk Paketi satın aldığınız her bir abonelik için yemek kartınıza 50 TL yükleme fırsatı!
- 50 TL fırsatı Digiturk aboneliğiniz başlaması ve ilk faturanızı ödemeniz ile birlikte yüklenecektir.
- MetropolCard ve TV platformu kampanyası ayrı ayrı birleştirilmiş olup markalardan herhangi bir destek almak için ilgili müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz.
- MetropolCard, Digiturk kampanya değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.


Kategori: Kampanyalar / Digiturk Kampanyaları / Digiturk Sporun Yıldızı Paketi İlk 3 Ay İndirimli FiyatlarlaDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar