Kazandıran Yemek Kartından Sizlere Digiturk Paketi ve İnternet Kampanyası

Kazandıran Yemek Kartı MetropolCard'tan Digiturk Evin Yıldızı Paketi ve 16 Mbps'ye kadar Limitsiz İnternet 68,99 TL! Üstelik ilk ay Yıldız Dolu Paketi Hediye.

Digiturk Paketi İnternet Paketi Kampanya Fiyatı
Evin Yıldızı Paketi 16 Mbps'e Kadar Limitsiz 68,99 TL/Ay

Hemen Başvur

Kampanya Şartları:

- Kampanyadan 24 ay taahhütlü olup iç kurulum ve aktivasyon bedeli ücretsizdir.
- Göknet / Digiturk Özel ( 16 Mbps’e Kadar ) paketlerde Aksam saat 19:00 ile gece 02:00 arasında internet kullanım hızı 6 Mbps’e kadar düşüş sağlamaktadır.
- Göknet internet damga vergisi ve devre hazırlama ücreti bir defaya mahsus 25 TL olarak faturaya eklenir ve 12 ay boyunca aylık 3 TL bağlantı ücreti güncel fiyatlara eklenecektir.
- Yukarıdaki kampanya fiyatları telefonlu (PSTN) internet fiyatları olup yalın internet için aylık kampanya fiyatlarına 5 TL eklenmektedir.
- Bu kampanya yalnızca; İstanbul, İzmir, Ankara, Aksaray, Amasya, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bursa, Bolu, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Düzce, Edirne, Eskişehir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerinde geçerlidir. - İletişim ve Veri İşleme izni veren tüm abonelere 1 ay Yıldız Dolu paketi hediye.
- İnternet ve Digiturk faturaları ayrı ayrı olarak gelir ve MetropolCard, Digiturk veya internet servis sağlayıcısı kampanya değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.
- MetropolCard, TV platformu ve internet servis sağlayıcısı kampanyaları ayrı ayrı birleştirilmiş olup markalardan herhangi bir destek almak için ilgili müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz. - Kampanya MetropolCard kullanıcılarına özel olarak hazırlanmıştır.
- MetropolCard sahiplerine özel Digiturk Paketi satın aldığınız her bir abonelik için yemek kartınıza 50 TL yükleme fırsatı!
- 50 TL fırsatı Digiturk aboneliğiniz başlaması ve ilk faturanızı ödemeniz ile birlikte yüklenecektir.


Kategori: Kampanyalar / Digiturk Kampanyaları / Digiturk Paketi ve İnternet KampanyasıDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar