Digiturk Evin Yıldızı Paketi İlk Ay Ücretsiz Kampanyası

Kazandıran yemek kartı MetropolCard kullanıcılarına özel Digiturk'ün eğlence, yaşam, belgesel ve sporun yer aldığı paketi Evin Yıldızı ilk ay ücretsiz kalan aylar 19 TL!

Digiturk Paketi İlk 1 Ay
(1. Ay)
Kalan Aylar
(2.-24. Ay)
Evin Yıldızı Ücretsiz 19 TL

Hemen Başvur

Kampanya Şartları:

- Kampanyadan 24 ay taahhütlü olup iç kurulum ve aktivasyon bedeli ücretsizdir.
- İletişim ve Veri İşleme izni veren tüm abonelere sezon sonuna kadar takımınız maçlarının bulunduğu Taraftar Paketi, 1 ay Film ve Dizi paketi hediye.
- İkamet edilen konutta binada ortak Digiturk anteni bulunmaması durumunda ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum tutarı 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı ile yetkili servise tek seferde nakit 180 TL ödeme yapmanız gerekir.
- Kampanya MetropolCard kullanıcılarına özel olarak hazırlanmıştır.
- MetropolCard sahiplerine özel Digiturk Paketi satın aldığınız her bir abonelik için yemek kartınıza 50 TL yükleme fırsatı!
- MetropolCard ve TV platformu kampanyası ayrı ayrı birleştirilmiş olup markalardan herhangi bir destek almak için ilgili müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz.
- MetropolCard, Digiturk kampanya değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.


Kategori: Kampanyalar / Digiturk Kampanyaları / Digiturk Evin Yıldızı Paketi İlk Ay Ücretsiz KampanyasıDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar