Kampanya Sona Ermiştir.

Digiturk Evin Yıldızı Paketi Kampanyası

Kazandıran yemek kartı MetropolCard kullanıcılarına özel Digiturk'ün eğlence, yaşam, belgesel ve sporun yer aldığı paketi Evin Yıldızı paketi 19 TL! Üstelik ilk ay Yıldız Dolu ve Sezon Sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi Hediye.

Digiturk Paketi Kalan Aylar
(1.-24. Ay)
Evin Yıldızı 19 TL

Hemen Başvur

Kampanya Şartları:

- Kampanyadan 24 ay taahhütlü olup iç kurulum ve aktivasyon bedeli ücretsizdir.
- İletişim ve Veri İşleme izni veren tüm abonelere ilk ay Yıldız Dolu ve Sezon Sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi Hediye.
- İkamet edilen konutta binada ortak Digiturk anteni bulunmaması durumunda ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum tutarı 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 400 TL olarak ayda 32 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı ile yetkili servise tek seferde nakit 180 TL ödeme yapmanız gerekir.
- Kampanya MetropolCard kullanıcılarına özel olarak hazırlanmıştır.
- MetropolCard sahiplerine özel Digiturk Paketi satın aldığınız her bir abonelik için yemek kartınıza 50 TL yükleme fırsatı!
- 50 TL fırsatı Digiturk aboneliğiniz başlaması ve ilk faturanızı ödemeniz ile birlikte yüklenecektir.
- MetropolCard ve TV platformu kampanyası ayrı ayrı birleştirilmiş olup markalardan herhangi bir destek almak için ilgili müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz.
- MetropolCard, Digiturk kampanya değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.


Kategori: Kampanyalar / Digiturk Kampanyaları / Digiturk Evin Yıldızı Paketi KampanyasıDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar