Citibank Kredi Hesaplama


Citibank "Kredi Hesaplama" sayfasına erişim için tıklayınız.


Citibank  Kredi Hesaplama

Citibank hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler

Ağız ve Diş Sağlığı Kredisi: Citibank'ın Ağız ve Diş Sağlığı Kredisi'nden aylık %0,95'ten başlayan faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 12 aydan 48 aya kadar çeşitli vade seçenekleri ile bireysel kredinizi vadelendirebilir ve 15.000 TL'ye varan tutarlarla kredi kullanabilirsiniz.

Bebeğim Kredisi: Citibank Bebeğim Kredisi'ni ister bebeğinizle ilgili tüm doktor ve hastane masraflarınız için, isterseniz de bebeğinizin her türlü mobilya, giyim, vb... ihtiyaçları için kullanabilirsiniz.

Ev Geliştirme Kredisi: Citibank Ev Geliştirme Kredisi'nden aylık %0,95'ten başlayan faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 12 aydan 48 aya kadar çeşitli vade seçenekleri ile bireysel kredinizi vadelendirebilir ve 15.000 TL'ye varan tutarlarla kredi kullanabilirsiniz.

Sağlık Kredisi: Citibank Sağlık Kredisi'nden aylık %0,95'ten başlayan faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 12 aydan 48 aya kadar çeşitli vade seçenekleri ile bireysel kredinizi vadelendirebilir ve 15.000 TL'ye varan tutarlarla kredi kullanabilirsiniz.

Evlilik Kredisi: Citibank Evlilik Kredisi'nden aylık %0,95'ten başlayan faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 12 aydan 48 aya kadar çeşitli vade seçenekleri ile bireysel kredinizi vadelendirebilir ve 15.000 TL'ye varan tutarlarla kredi kullanabilirsiniz.

Tatil Kredisi: Citibank Tatil Kredisi'nden aylık %0,95'ten başlayan faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 12 aydan 48 aya kadar çeşitli vade seçenekleri ile bireysel kredinizi vadelendirebilir ve 15.000 TL'ye varan tutarlarla kredi kullanabilirsiniz.

Eğitim Kredisi: Citibank Eğitim Kredisi'nden aylık %0,95'ten başlayan faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz. Dilerseniz 12 aydan 48 aya kadar çeşitli vade seçenekleri ile bireysel kredinizi vadelendirebilir ve 15.000 TL'ye varan tutarlarla kredi kullanabilirsiniz.

Konut Kredisi: Mortgage / Konut Kredisi, İpotekli İhtiyaç Kredisi, İşyeri Kredisi, Konut Kredisi Borç Transferi, Arsa Kredisi

Citibank Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Başvuru Başvuru Formu / Sözleşme Nüfus cüzdanı fotokopisi (sürücü belgesi geçerli degildir). Son maaş bordronuz (resmi bordronuz yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı yanında imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi gönderilmelidir).

Citibank Bireysel Kredi başvurusu:

Webden Başvuru
Kredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız

Citibank Ticari Krediler

Açık Krediler: Bu tip krediler, finansman ihtiyaçlarının gün bazında değiştiği durumlarda tercih edilir. Müşteriler, krediyi istedikleri zaman kullanma ve kapatma hakkına sahiptirler. Açık kredide birikmiş faiz ve vergiler, çeyrek yıl (dönem) sonlarında ödenir.


Spot Krediler: Finansmanın belirli vade ve sabit faiz oranı gerektirdiği durumlarda başvurulan kredi tipidir. Müşteri, birikmiş faizi ve ana parayı vade dolduğunda öder.


Forward Anlaşmaları: Citibank, miktarı, kullanım tarihi, vadesi ve faiz oranı önceden belirlenmiş kredi sunabilmektedir. Müşteri, kredinin vadesi dolduğunda faizi ve anaparasıyla birlikte öder.


Yabancı Para Endeksli Türk Lirası Kredileri: Kredinin gerçek döviz cinsi, Türk Lirası olmasına rağmen faizi ve vergisi, kur farkı ve döviz faiz oranı üzerinden hesaplanır. Mevzuat ve vergi açısından Türk Lirası kredilerinden hiçbir farkı yoktur.

Uzun Vadeli Krediler: Her türlü şirket aktivitesini finanse etmek için alınan döviz kredileridir. Bu kredilerin vadesi 1 - 5 yıl arasındadır. Citibank güçlü döviz fonları sayesinde kesintisiz olarak bu tür ürünlerin sunumunda aktiftir.

Varlığa Dayalı Finansman: Varlığa Dayalı Finansman, birbirinden farklı özelliklerdeki müşterilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için, bilançonun "varlık" tarafı ile ilgilenen bir finansman tekniğidir.

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu Sorgulama

Açıklamalar: Citibank Bankası Kredi Hesaplama, Citibank Kredi sorgulama, Citibank Bankası, Citibank Kredi Faiz Oranları, Citibank Kredi BaşvurusuDilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar