Pembe Kuvars Taşı Özellikleri - Burç Taşları

Burç taşlarından olan Pembe Kuvars taşının özellikleri ve faydaları nedir? Surularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Pembe Kuvars taşının burçlara göre ne gibi faydaları olacağı açıklanmaktadır.

Pembe Kuvars Taşı
Pembe Kuvars taşının Özellikleri:

Alkol bağımlıları için önerilen taşlardan biridir. Bu taşın insanları psikolijik olarak rahatlatarak yaşama sevinci verdiğine, endişelerden arındırdığına inanılmaktadır. İnsanların çevresine karşı olan olumsuz ve kötü duyguları yok eder. Pembe kuvarsın rahatlatıcı etkisi olması nedeniyle sevgi dolu ve huzur içinde olmamızı sağlar.

buBu taşı kullanmadan önce bir gece boyunca toprağa gömülü olarak kalması gerekir. Böylece Pembe Kuvars üzerindeki negatif enerjiden kurtulur.

Nadir bulunan taşlardan bir tanesidir. Geçmişte yaşamış insanlar bu taşı mühür ve sembol gibi eşyaların yapılmasında kullanırlardı. Bir çok renkte bulunabilir. Beyazdan uçuk pembeye ve daha bir çok renk çeşidi bulunmaktadır.  


Açıklamalar: Pembe Kuvars Taşı Özellikleri, Burç Taşları ve Özellikleri, Burç Uyumu bilgileri açıklanmaktadır.
Kategori:  Hangi Burç Olduğunu Öğrenme / Burç Taşları ve Özellikleri

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar