Kehribar Taşı Özellikleri - Burç Taşları

Burçlara özgü kullanılabilen taşlarından biri olan Kehribar taşını takanlara etkilerini öğrenebilirsiniz. Kehribar taşının burçlar ile alakası ve için ne gibi yararları olduğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kehribar Taşı
Kehribar taşının Özellikleri:

Enerji veren taşlardan bir tanesidir. Kehribar olaylar karşısında zihnimizi güçlendirerek daha mantıklı düşünmemize, kendimize olan güvenin artmasına neden olur ve daha iyi kararlar vermemize yardımcı olur.

Maddi faydaları olduğu da düşünülen bir taştır. Bu taşın para getirdiğine de inanılmaktadır. İnsalar bu taşı kasalarına koyarak maddi getirisi olacağına inanırlar. Zihnimize güçlendiren bu taş aynı zamanda bedenimizde güçlendirmektedir. Daha rahat olmamızı, daha iyi kararlar vermemize yardımcı olur. 

Tesbih yapımında da kullanılan bu taş ile en değerli tesbihler yapılır.  Amber ve Bernstein taşı olarak da bilinir. Sarı ve kırmızımsı renkleri bulunmaktadır. Baltık denizi, Burma, Lübnan, Sicilya gibi ülkelerde bulunur.


Açıklamalar: Kehribar Taşı Özellikleri, Burç Taşları ve Özellikleri, Burç Uyumu bilgileri açıklanmaktadır.
Kategori:  Hangi Burç Olduğunu Öğrenme / Burç Taşları ve ÖzellikleriYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar