Kaplan Gözü Taşı Özellikleri - Burç Taşları

Burçlara özgü kullanılabilen taşlarından biri olan Kaplan Gözü taşını takanlara etkilerini öğrenebilirsiniz. Kaplan Gözü taşının burçlar ile olan ilgisi ve için ne gibi etkileri olduğunu inceleyebilirsiniz.

Kaplan Gözü Taşı
Kaplan Gözü taşının Özellikleri:

Kaplan Görü taşının cesaretmizi ve kendimize olan güvenimizi arttırdığına inanılmaktadır. İnsanlara daha olumlu ve anlayışlı olarak bakmamızı sağlar. Sevgililer tarafından da oldukça ilgili gören bu taşın iki sevgili arasındaki telepatik gücü arttırdığı düşünülmektedir.

Bu taşın oldukça pürüzsüz bir yüzeyi bulunmaktadır.  Kaplan gözü taşını okşadığımız zaman rahatlamamızı sağlar. Eski zamanlarda nazara ve kara büyüye karşı etkili olduğu düşünülmekteydi. Eski zamanlarda yaşamış bir çok medeniyet kaplan gözü taşını bu amaçla kullanmışlardır. 

Çocukların kabus görmelerini engelleyeceği de düşünülmektedir. Üzeri sarı veya altınımsı kahverengi olan siyah renkte bir taştır.  Tiger-eye ve bağımsızlık taşı olarak ta bilinir. Güney Afrika ve Avustralya gibi ülkelerde bulunur.

Duygusal anlamda dengeleyicidir. Olayla karşı daha sakin ve aklı başında bakmamızı sağlar.


Açıklamalar: Kaplan Gözü Taşı Özellikleri, Burç Taşları ve Özellikleri, Burç Uyumu bilgileri açıklanmaktadır.
Kategori:  Hangi Burç Olduğunu Öğrenme / Burç Taşları ve ÖzellikleriYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar