Akuamarin Taşı Özellikleri - Burç Taşları

Burç taşları arasında yer alan Akuamarin Taşı Özellikleri Nedir? Sorusunun yanıtı aşağıda açıklanmaktadır. Akuamarin taşının hangi burç için ne gibi faydaları olduğunu öğrenebilirsiniz.

Akuamarin Taşı
Akuamarin taşının Özellikleri:

Bedenimizde ve zihnimizde güçlendirici bir etkiye sahip olan taşlarından bir tanesidir.  Bu taş hem beden ve zihnimizi hem de hislerimizi güçlendirir.  Cesaretinizin kalmadığını düşündüğünüzde bu taş size yararlı olacaktır. Aynı zamanda fiziksel canlılık sağladığına inanılmaktadır.

Birezilya'da bulunan bu taş stresede iyi gelmektedir. Akuamarin burç taşları arasından en çok ilgili gören taşlardan bir tanesidir. Oldukça ilgi gören bu taşın taklitleri de bulunmaktadır. Akuamarin taşının renginin koyuluğu ve içinin şeffaflığı bu taşa verilen önemin artmasını sağlamıştır.

Tılsım vee Kahin taşı isimleri ile de bilinen Akuamarin, denizciler arasında Tılsım taşı olarak adlandırılır. Denizciler arasında da rağbet gören bu taşın deniz yolculuklarında insanları tehlikelerden koruduğuna inanılmaktadır.


Açıklamalar: Akuamarin Taşı Özellikleri, Burç Taşları ve Özellikleri, Burç Uyumu bilgileri açıklanmaktadır.
Kategori:  Hangi Burç Olduğunu Öğrenme / Burç Taşları ve Özellikleri

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar