Akik Taşı Özellikleri - Burç Taşları

Burç taşları arasında yer alan "Akik Taşı Özellikleri" ve hangi burç için ne gibi faydaları olduğunu öğrenebilirsiniz. Akik Taşı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Akik Taşı
Akik taşının Özellikleri:

Bedene ve zihne karşı faydası olan Akik taşı aynı zaman insanın korkmasına iyi gelmektedir. Bu taş metobolizmamıza da iyi gelmektedir. Korkularımızı yenmemizde yardımcı olmaktadır ve bizi tehlikelere karşı koruyucu bir etkisi bulunmaktadır.

Agate olarak ta bilinen Akik taşının sarı, turuncu, yeşil, mavi ve beyaz gibi renkleri bulunmaktadır. Mutluluk, başarı, güç, keyif, öfteki kontrol etme gibi faydaları olduğuna inanılmaktadır. Rengi beyaz olanların uyumaya yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Mavi renkli taşlar nazara iyi geldiği, kırmızı olanlar ise fiziksel canlılığımızı arttırmaya iyi geldiğine inanılmaktadır.

Burç taşları arasında en çok tercih edilen taşlardan bir tanesi de Akik taşıdır. Taşın renk ve halkalarındaki çeşitlilik nedeniyle oldukça dikkat çekicidir. Bu çekicilik çok fazla tercih edilmesini sağlamıştır.


Açıklamalar: Akik Taşı Özellikleri, Burç Taşları ve Özellikleri, Burç Uyumu bilgileri açıklanmaktadır.
Kategori:  Hangi Burç Olduğunu Öğrenme / Burç Taşları ve Özellikleri

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar