Bora Jet Uçak Bileti Seferleri

Bora Jet firmasına ait uçu sefer saatleri bilgisi ve sefer sorgulaması için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir, online bilet satın alabilirsiniz.

Bora Jet Uçak Bileti Sefer Saatleri sorgulaması

GitveGel.com'dan online Bora Jet uçak bileti seferlerini sorgulayabilir online bilet satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantıdan Bora JEt uçak seferleri tarife sefer saatleri bilgilerine ulaşabilir, online uçak bileti satın alabilri ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Borajet Uçak Seferi Olan Yerler

Adana, Alanya - Gazipaşa, Ankara, Antalya, Balikesir, Koca Seyit, Beyrut, Bodrum, Bursa, Dalaman, Diyarbakir, Elazig, Ercan-KIBRIS, Hatay, Istanbul - S.Gökçen, Mykonos, Siirt, Sinop, Tokat, Trabzon, Uşak

Yolcu Uçuş Numarasının kısaltması olan PNR bilginiz ve bu PNR kapsamında bulunan herhangi bir yolcunun soyadı bilgisini girmeniz halinde, uçuşunuz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 Henüz opsiyon halinde bulunan rezervasyonunuzun ödemesini gerçekleştirip biletleyebilirsiniz. Online check-in uygulamalarımızın uygulanmakta olduğu destinasyonlarda, uçuşunuzdan 24 saat önce açılan online check-in sayesinde arzu ettiğiniz koltuğu seçme şansınızı kullanabilirsiniz. Bunun için PNR ve en az bir yolcunun soyadını girmeniz gerekmektedir.

 Yolculuğunuzda yanınızda götürmek istediğiniz evcil hayvanınız için mutlaka seyahatinizden önce Çağrı Merkezine bildirimde bulunmanız gerekmektedir.


Kategori: Sorgulamalar / Uçak Sefer Sorgulama

Açıklamalar: Bora Jet Uçak Bileti,


Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar