Boğa - Terazi Burcu Uyumu

Boğa ve Terazi arasındaki ilişkinin nasıl olacağı aşağıda karşılaştırılıyor. Boğa - Terazi burçlarının ilişki durumlarının olumlu veya olumsuz olduğu belirtilmektedir. Diğer burç bilgileri ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bulunuyor.

Boğa - Terazi Burcu Uyumu

Boğa Burcunun Terazi Burcu ile olan uyumu

Boğa ve Terazi’nin arasında uyumlu bir ilişki yaşanacaktır.Terazi burcu insanları konuşmayı oldukça fazla severler. Terazi burcu insanları her tarzda insanla her konuda çok kolay bir şekilde tartışmaya girebilir. Terazi burcu insanları her konuyu en alt detayına kadar düşünür. Detaycı bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kişileri Terazi burcu kişilerinin bu özelliğinden çok fazla hoşlanmaz. İnatçı yapısı ile ön planda olan Boğa, Teraziyi biraz sıkıntıta düşürebilir. Evine sadık olan, evcimen Boğa, Teraziye sıkıcı gelebilmektedir. Boğa burcu ve Terazi burcu uyumu çok iyi gözükmemektedir. Boğa ve Terazi arasındaki en ufak çatışmada ayrılık meydana gelebilir.

Boğa burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Boğa Burç Uyumu

Boğa burcunuzun taşını öğrenin: Boğa Burç Taşları

Açıklamalar: Boğa - Terazi Burç uyumu, Boğa Burucu Terazi burcu uyumu, Burç Uyumları, Burçların Uyumları tablosu, Boğa Terazi İlişkisi açıklanmaktadır.

 Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar